Skocz do zawartości

zbigniewszczot

Członkowie
  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zbigniewszczot

  1. Oferta Prowadzę działalność w zakresie bhp przez wiele, wiele lat. Zdobyłem doświadczenie praktyczne i posiadam wiele materiałów niezbędnych do prowadzenia działalności w zakresie bhp. W związku z tym posiadam te materiały do udostąpienia. Przydatne są w zakładach pracy o różnej strukturze organizacyjnej o różnej specyfice stosowania technologi produkcyjnej jak i usługowej. Między innymi opracowałem własne programy komputerowe o różnej tamatyce. Programy te można przekazywać upowszechniać na szkoleniach bhp i p.poż. poprzez rzutnik lub w komputerze
  2. Oferta Prowadzę działalność w zakresie bhp przez wiele, wiele lat. Zdobyłem doświadczenie praktyczne i posiadam wiele materiałów niezbędnych do prowadzenia działalności w zakresie bhp. W związku z tym posiadam te materiały do udostąpienia. Przydatne są w zakładach pracy o różnej strukturze organizacyjnej o różnej specyfice stosowania technologi produkcyjnej jak i usługowej. Między innymi opracowałem własne programy komputerowe o różnej tamatyce. Programy te można przekazywać upowszechniać na szkoleniach bhp i p.poż. poprzez rzutnik lub w komputerze
  3. Opis oferty: opracowuję programy komputerowe w zakresie bhp. Programy te kierowane są w szczególności dla behapowców prowadzących działalność gospodarczą i pracodawcom dla małych i średnich firm. W programach tych zawarte są wszelkie materiały do szkoleń jak np. filmy, prezentacje, testy egzaminacyjne z kluczem, oceny ryzyka zawodowego, instrukcje itp. Programy są łatwe w obsłudze. Zawierają bogatą zawartość od 600 do 7 GB. Służą one do szkoleń kursowych jak i indywidualnych prowadzonych przez pracodawcę przy komputerze w szczególności przy przyjęciu nowych pracowników (szkolenia wstęp
  4. udostępniam wielka ilość materiałów bhp kontakt portal8@wp.pl
  5. Drogi Patryku jestem starym behapowcem z długoletnim stażem pracy na stanowisku specjalista ds. bhp. Udostępniam setki materiałów niezbędnych do prowadzenia stanowiska specjalisty do spraw bhp. Między innymi są: prezentacje, filmy, instrukcje maszyn i urządzeń, instrukcje stanowiskowe, programy komputerowe itd. kontakt ze mną: porta8@wp.pl - imię: Zbigniew
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności