Skocz do zawartości

BorysB

Członkowie
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O BorysB

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Tego typu szkolenia odbywają się tylko w miastach, czy można również na wsi? Widzę, że podane zostały Ośrodki Szkolenia przy Komendach Państwowej Straży Pożarnej, ale czy to się właśnie tyczy też bardzo małych miejscowości i wsi? Nie chodzi tutaj o mnie, a osoba, która chciałaby się szkolić nie ma możliwości stałego pobytu w podanych miastach typu Warszawa, Poznań itd.
 2. BorysB

  Szkolenie przez Skype

  A jeśli chodzi o zaświadczenie, że takie szkolenie przez Internet się odbyło ? Jak to wygląda może się ktoś orientuje? Czy wtedy przysyłają pocztą, czy gdzieś to jest odnotowane itp? Internet to w obecnych czasach nie jest żaden problem, który miałby stać na drodze szkoleń i zdobywania wiedzy. Jeśli już w tej chwili studiować można online, to na pewno przejść można również szkolenie BHP.
 3. W moim przypadku, a pracuję w firmie państwowej, stosuje się taką praktykę, że zaległy urlop wykorzystać trzeba do końca marca lub kwietnia następnego roku. Zawsze kiedy zbliża się ten termin Panie księgowe przypominają o tym i alarmują, żeby wykorzystać. Nie wiem czy jest to uwarunkowane jakimś rozporządzeniem, ale u mnie w pracy nie jest to termin 30 września, jak było wyżej wspomniane. Tylko właśnie koniec marca lub kwietnia, nie pamiętam dokładnie, którego miesiąca.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...