Skocz do zawartości

Jakie szkolenia z RODO i ochrony danych osobowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do uczestników szkoleń czy moglibyście polecić jakieś konferencje, szkolenia na których w wyczerpujący sposób omawiana jest tematyka związana z RODO i ochroną danych osobowych.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 months later...
  • 3 months later...

RODO zmieniło sytuację w wielu firmach. Kto by się spodziewał ok.5 lat temu, że będziemy mieli do czynienia z takim stanowiskiem jak specjalista ds. RODO? Na pewno nie ja ? No i na pewno nie sądziłam, że ja takowe obejmę. Jeśli ktoś interesuje się tematyką ochrony danych osobowych i chce się tym zajmować na co dzień, polecam szkolenia e-learningowe [...]

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulujemy i zapraszamy na szkolenia RODO do naszej firmy:

  • Szkolenia dla personelu przetwarzania danych osobowych.
  • Szkolenia dla Inspektorów Ochrony Danych (IOD).
  • Szkolenia dla Administratorów Danych Osobowych (ADO).
  • Szkolenia dla Administratorów Systemów Informatycznych (ASI).
  • Szkolenia z wymagań Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001.
  • Szkolenia dla Audytorów Wewnętrznych Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001.
  • Szkolenia dla Audytorów Wiodących Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001.
  • Szkolenia z zakresu Krajowych Ram Interoperacyjności (KRI).

Więcej na naszej stronie dot. ochrony danych osobowych

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Dzień dobry, 

polecam szkolenia w PBIOD z zakresu RODO, aktualnie organizujemy szkolenie z zakresu uprawnień i kwalifikacji Inspektora Danych Osobowych. 

link do zgłoszeń https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgnTNFwSFakrECDSlS9Kimcw3Er4OjxFE5A8KZhCYYkZKJnQ/viewform 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Dzień dobry, 

bardzo polecam szkolenia w Pomorskim Biurze Inspektorów Ochrony Danych z zakresu RODO, aktualnie organizujemy szkolenie z zakresu uprawnień i kwalifikacji Inspektora Danych Osobowych. 

link do zgłoszeń https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgnTNFwSFakrECDSlS9Kimcw3Er4OjxFE5A8KZhCYYkZKJnQ/viewform 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności