Skocz do zawartości

Wypadek uraz kręgosłupa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie ostatnio miałem małe spięcie z nielubianym pracownikiem z powodu wypicia napoju owego pracownika nie pomogły tłumaczenia i z impetem zostałem uderzony odcinkiem lędźwiowym w szafę gdzie się przebieramy i skutkiem tego jest ogromny ból w kręgosłupie .+ 1 stopień uszkodzenia miednicy.I jak starać się o zadośćuczynienie skoro pracownik mówi,że on tego nie zrobił.

Odnośnik do odpowiedzi

W tej sytuacji jest słowo przeciwko słowu - to trudny temat. Jeżeli są świadkowie, to pozew cywilny i powołać świadków.

Jeżeli świadków nie ma to podejrzewam, że obdukcji lekarskiej też nie ma.

Więc jeżeli nic nie ma , co wskazywałoby na obrażenia i wskazywałoby na winowajcę, to nic nie da się zrobić.

Można by się jeszcze podratować protokołem z ustaleń przyczyn wypadku, czy zdarzenie zgłoszone było pracodawcy jako wypadek przy pracy?

Więc jeżeli nawet tego nie ma - to naprawdę nic się nie da zrobić.

Można zrobić jeszcze pozew do sadu, który umorzy postępowanie, ale w postępowaniu przygotowawczym, winowajca może się wystraszyć i może będzie chciał iść na ugodę w postaci zadość uczynienia finansowego.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności