Skocz do zawartości

Jakie środki profilaktyczne używać?


Wiolabukow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie czy ocena ryzyka powinna zawierać ocenione ryzyko przed zastosowaniem środków profilaktycznych jak i po zastosowaniu tych środków profilaktycznych?

Na studiach ocenialiśmy tylko po zastosowaniu środków profilaktycznych. W sumie to ja już nie wiem co o tym myśleć bo teraz pisze prace magisterską i został mi ostatni dział i nie wiem czy ocenić przed zastosowaniem środków profilaktycznych jak i po zastosowaniu czy tylko po zastosowaniu. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Wiolabukow napisał:

Witam,

mam pytanie czy ocena ryzyka powinna zawierać ocenione ryzyko przed zastosowaniem środków profilaktycznych jak i po zastosowaniu tych środków profilaktycznych?

Na studiach ocenialiśmy tylko po zastosowaniu środków profilaktycznych. W sumie to ja już nie wiem co o tym myśleć bo teraz pisze prace magisterską i został mi ostatni dział i nie wiem czy ocenić przed zastosowaniem środków profilaktycznych jak i po zastosowaniu czy tylko po zastosowaniu. 

W związku z ryzykiem zawodowym występującym w środowisku pracy prawo narzuca na pracodawcę pewne obowiązki. Jest on zobowiązany:

oceniać i dokumentować ryzyko związane z wykonywaną pracą, stosować niezbędne środki profilaktyczne zmniejszające ryzyko, informować pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną pracą,informować pracowników o zasadach ochrony przed istniejącymi zagrożeniami.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności