Skocz do zawartości

Daniel

Członkowie
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Daniel

  • Tytuł
    Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Jestem policjantem i nie wiem czy dane zdarzenie można uznać za wypadek i czy składać zawiadomienie o wypadku. A mianowicie podczas pełnienia służby na jednej z interwencji zostałem wielokrotnie obrażony, zostało naruszone moje dobre imię i w związku z tym przybywałem na zwolnieniu lekarskim gdyż doznałem urazu psychicznego ( zaburzeń stresowo pourazowych i nerwicy). Z tąd moje pytanie czy zaburzenia stresowo pourazowe i nerwice będzie mozna uznać za uraz gdyz definicja urazu brzmi przez uraz należy rozumieć uszkodzenie tkanek ciała lub narządów wskutek działania czynnika zewnętrznego. Jeśli
  2. Policjant zjechał do Komendy aby rozliczyć się z służby. Gdy wysiadł z radiowozu wyjął z niego swoje rzeczy osobiste i służbowe takie alko sensor czy promiler. Idąc z rzeczami do Komendy poślizgnął się i się przewrócił wraz z rzeczami które niósł. Okazało się że doszło do urazu stawu skokowego i innych obrażeń. Komisja powypadkowa w protokole wpisała jako przyczynę zewnętrzną poślizgnięcie się i upadek na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni, nieuwaga poszkodowanego. Policjant złożył uwagi do protokołu nie zgadzając się ze stwierdzeniem przyczyny zew. „nieuwaga poszkodowanego”. Jak twierdzi ni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności