Skocz do zawartości

Wypadek w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, mianowicie pracuje w polskiej firmie jako spawacz stoczniowy, byłem oddelegowany do niemiec, miałem tam do pospawania skrzynie około 200 kg, nie było przyspawne żadne ucho więc za pomocą suwnicy nie mogłem tego elementu obracać, musiałem robic to ręcznie, za którymś razem wyslizgnela sie skrzynia, I zmiażdżyła mi palca, niestety musieli w niemczech amputowac mi pół palca, dziś byłem na rozmowie u bhp bo sporządza protokół, teraz naciska ciągle by nie wpisywać masy skrzyni Bo inaczej nie dostanę odszkodowania z ZUS, wcześniej chciala mi firma zaproponować 30 tys I zamieść wszystko pod dywan i nie zgłaszać wypadku, ale zostało zgłoszone do inspekcji pracy i nie mogą już złożyć takiej propozycji, nie wiem czy faktycznie mam podpisać protokół beż masy skrzyni czy z masą, boję się że gdy będzie masa to ZUS nie wypłaci odszkodowania Bo stwierdzi że wypadek z mojej winny i noe powinienem tego ruszać, ja dostałem polecenie to pospawac i wyszlifować więc nie miałem wyjścia i musiałem to robić recznie

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności