informatyka@bhpex.pl

68 411 40 50

Serwis

Systemy ochrony|Inteligentny dom|Kasy fiskalne

Systemy ochrony

Zapraszamy do zapoznania się szeroką gamą rozwiązań z dziedziny systemów bezpieczeństwa, przygotowanych i świadczonych w celu zabezpieczenia Państwa aktywów przed włamaniem, kradzieżą i dewastacją oraz Państwa życia i zdrowia przed konsekwencjami powyższych zdarzeń. Posiadamy profesjonalny serwis urządzeń alarmowych, nie korzystamy z podwykonawców a wykorzystywany sprzęt jest najlepszy na rynku.

SSWiN

Wykonujemy montaż i instalację Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu. Profesjonalnie zaprojektowany system alarmowy powinien najwcześniej, jak to możliwe, ostrzegać o incydencie wtargnięcia bądź włamania na zabezpieczony obszar. Alarmy często stanowią integralną część tzw. inteligentnego budynku.

CCTV

Zajmujemy się montażem systemów telewizji dozorowej w każdym obiekcie. Telewizja przemysłowa tzw. kamery CCTV to nowa jakość w zakresie ochrony i kontroli monitorowanych pomieszczeń. Jeśli pragniesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swoim przedsiębiorstwie i mieć nadzór nad aktualną sytuacją, skorzystaj z naszej oferty telewizji przemysłowej.

SKD

Kontroluj dostęp do pomieszczeń wymagających szczególnej ochrony. Zleć nam wykonanie Systemu Kontroli Dostępu. Nadzoruj prace pracowników w jakich godzinach mogą mieć dostęp do pomieszczeń. Rozliczaj pracę pracowników za pośrednictwem systemów kontroli dostępu, zgodnie z przepisami RODO.

SSP / SAP

Zamiast likwidować skutki pożaru, lepiej zainwestować w profesjonalny System Sygnalizacji Pożarowej lub w System Alarmu Pożarowego, który ma na celu czynną ochronę budynku. Zadaniem systemu jest ograniczenie powierzchni zajętej przez ogień oraz jego zagaszenie. Więcej informacji można znaleźć tutaj: Systemy przeciwpożarowe

Smart Home

Budynki inteligentne to nowoczesne rozwiązanie, usprawniające funkcjonowanie użytkowania każdego obiektu, bez względu czy jest to dom mieszkalny, czy biurowiec. Systemy zarządzania nie tylko podnoszą standard życia, ale także zapewniają ochronę i generują niższe koszty eksploatacji. Więcej informacji można znaleźć tutaj: Inteligentne domy

Kwalifikowani pracownicy zabezpieczenia technicznego

Uprawnienia

Wszyscy nasi instalatorzy i konserwatorzy posiadają uprawnienia kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego.

koncesja MSWiA

Koncesja MSWiA

Nasza firma posiada koncesję MSWiA nr L-0318/17 na wykonywanie działalności w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

serwis alarmów

Bezpłatny serwis

Każdy zamontowany przez naszą firmę system alarmowy, system kontroli dostępu lub system telewizji dozorowej, serwisujemy BEZPŁATNIE przez 12 miesięcy.

Alarmy projekt

Projekt systemu

Przed wykonaniem montażu, wykonujemy projekt, który zatwierdzany jest przez Klienta. Na bieżąco informujemy Cię o planowanym scenariuszu zadziałania.

Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu

Firma BHPEX prowadzi profesjonalny montaż Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN. Instalujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia i podzespoły o najwyższej jakości, pochodzące od znanych marek takich jak: Satel, Aritech, Galaxy, Risco, Bosch. Systemy alarmowe, które posiadamy w ofercie, cechuje także bardzo prosta obsługa. Nasze instalacje alarmowe pozwalają na zarządzanie i sterowanie zdalne (przez telefon komórkowy lub komputer).
Montaż alarmu dla domu czy firmy – oferujemy w dwóch wersjach: przewodowy i bezprzewodowy. Natomiast dobranie elementów do instalacji alarmowych zależy już od jego przeznaczenia czy mienia, które ma być chronione, a także od poziomu zagrożenia oraz wymaganej czujności.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się projektowaniem i montażem systemów powiadamiania alarmowego. Posiadamy różnego rodzaju, nowoczesne systemy alarmowe (m. in. centrale, czujki, sygnalizatory i sterowniki) oraz odpowiednie dla nich akcesoria: zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz przewody. Możemy wykonać zarówno proste, jak i rozbudowane instalacje alarmowe, które skutecznie zabezpieczą obiekt przed wieloma zagrożeniami.

Telewizja przemysłowa, kamery CCTV

Firma BHPEX wykonuje montaż telewizji przemysłowej tzw. kamery monitoringu CCTV. Dostarczamy niezbędne elementy systemu zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie cyfrowe (monitoring IP) Turbo HD, jak i analogowe (monitoring CCTV). Do naszych instalacji wykorzystujemy najnowsze rozwiązania czołowych producentów urządzeń do nadzoru wizyjnego.
Kamery, montaż których proponujemy, pochodzą od marek takich jak: HIKVISION, BCS, DAHUA, SAMSUNG, BOSCH.

Wszystkie oferowane przez nas kamery posiadają odpowiednie atesty niezawodności oraz gwarancji działania w najgorszych warunkach pogodowych. W monitoringu stosujemy kamery wewnętrzne, jak i zewnętrzne, w zależności od potrzeb i zamówienia klienta. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt odporny na działanie temperatur, pozwalający doświetlać słabo widoczny teren, estetyczny i zarazem dyskretny, o wysokiej jakości obrazu.
System monitoringu jest bardzo prosty w obsłudze, funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Wszystkie nowoczesne systemy nagrywania pozwalają także na podgląd obrazu przez Internet, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy nie ma nas w domu lub firmie.

Zalety monitoringu można długo wymieniać, jednak pierwszą i najważniejszą cechą jest oczywiście bezpieczeństwo. Dzisiejsza technologia pozwala na to, aby kamery monitoringu pracowały zarówno w dzień, jak i w nocy.

System kontroli dostępu SKD

Systemy Kontroli Dostępu SKD oraz nadzoru czasu pracy w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność. Umożliwiają nam bowiem precyzyjną weryfikację osób przebywających na obiekcie objętym ochroną systemu. Pozwala na odpowiednie zaprogramowanie, kto i w jakim czasie może przebywać w wyznaczonym miejscu. Dzięki wykorzystaniu kontroli dostępu możemy szczelnie odgrodzić nasze ważne pomieszczenia od osób niepowołanych. Nie musimy się przejmować nawet budynkami, które posiadają wiele pięter i pomieszczeń ponieważ pracownik może mieć dostęp tylko do przewidzianych przez nas pomieszczeń. Z kolei osoba, która karty dostępu nie posiada – nie przekroczy żadnych drzwi, gdzie został zainstalowany systemem kontroli dostępu.

Trzeba mieć jednak świadomość, że projektowanie systemu kontroli dostępu SKD jest bardzo nieregularne i wymaga szczegółowych planów. Możemy zliczać tylko liczby wejść lub weryfikować zarówno wejścia jak i wyjścia. System pozwoli nam na dokładne zebranie informacji o danym pracowniku – czyli ile czasu przebywał w miejscu pracy. Profesjonalna instalacja kontroli dostępu w firmie przyniesie same korzyści – pozwoli na weryfikację wchodzących i wychodzących osób, natomiast przykładowo do serwerowni pozwoli na wejście tylko osobom, które posiadają do tego uprawnienie. Uprawnienia z kolei może nadawać tylko administrator tego systemu. Nasze doświadczenie w instalacji systemu kontroli dostępu nauczyło nas korzystać tylko ze sprawdzonych marek urządzeń.

Systemy Alarmu Pożarowego SAP

Bezpieczeństwo pożarowe to jedno z priorytetowych kryteriów jakie powinny spełniać wszystkie obiekty budowlane. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu nowoczesnych systemów przeciwpożarowych zwanych jako Systemy Sygnalizacji Pożarowej atestowane przez CIOP-PIB lub Systemy Alarmu Pożarowego.

System sygnalizacji pożaru składa się zwykle z urządzeń peryferyjnych – w tym czujek dymu i czadu, przycisków alarmowych oraz central łączących poszczególne detektory, które pozwalającą na odpowiednią reakcje obsługi obiektu.

Systemy przeciwpożarowe posiadają także różny poziom skomplikowania i dokładności we wskazaniu miejsca zadymienia, czy też zagrożenia pożarowego. Jest to niezbędny element systemów ppoż. W naszej działaności wykorzystujemy tylko sprawdzone i innowacyjne technologie.

System sygnalizacji pożarowej składa się z:

 • Czujek dymu.
 • Przycisków alarmowych tzw. ROP.
 • Centrali sterowania systemem.
 • Sygnalizatorów dźwiękowych i świetlnych.

Automatyka budynkowa (inteligentne domy)

Nasza firma oferuje najbardziej profesjonalny systemy zarządzające automatyką budynkową, tzw. „inteligentne domy” (Smart Home). Inteligentny dom będzie zarządzał całym Twoim domem – 24 godziny na dobę:

 • Nad ranem wyłączy oświetlenie wokół budynku.
 • Zapewni miły poranek.
 • Q domu ustawi komfortową temperaturę, aby przyjemnie było wstawać.
 • O odpowiedniej godzinie włączy Twoją ulubioną muzykę lub stację radiową.
 • W kuchni zadba o świeżą i gorącą kawę.
 • W ciągu dnia, gdy nikogo nie będzie w domu, dopilnuje jego bezpieczeństwa.
 • Wieczorem włączy oświetlenie wokół budynki i będzie nim odpowiednio sterować.
 • Latem, o odpowiedniej porze dnia podleje za nas ogródek.
 • Wyręczy nas w wielu innych rzeczach – w zależności od naszych potrzeb.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: Inteligentne domy