informatyka@bhpex.pl

68 411 40 50

Serwis

Systemy ochrony|Inteligentny dom|Kasy fiskalne

Naprawiamy wszystkie uszkodzenia!

W naszej ofercie posiadamy serwis komputerowy, który naprawia laptopy i komputery w naszej siedzibie oraz pogotowie komputerowe z dojazdem do Klienta. W ramach usług serwisowych wykonujemy:

 • Naprawiamy lub wymieniamy wszystkie elementy komputerów i laptopów.
 • Naprawiamy uszkodzenia elektroniczne.
 • Wymieniamy uszkodzone, matryce laptopów.
 • Wymieniamy dyski twarde.
 • Wymieniamy napędy optyczne.
 • Wymieniamy klawiatury laptopów.
 • Odzyskujemy dane.
 • Naprawiamy logiczne struktury dysków twardych.
 • Wymieniamy pasty termoprzewodzące.
 • Czyścimy komputery i laptopy z zanieczyszczeń.
 • Wymieniamy i rozbudowujemy pamięć RAM.
 • Aktualizujemy BIOS.
 • Instalujemy i aktualizujemy systemy operacyjne, programy użytkowe aktualizujemy sterowniki sprzętowe.
 • Usuwamy wirusy, szkodliwe i szpiegujące oprogramowanie.
Serwis jakość

Jakość

Serwis doświadczenie

Doświadczenie

Serwis czas wykonania

Szybkość

Serwis gwarancja

Gwarancja

Solidność i doświadczenie

Inteligentni i rzetelni pracownicy z wieloletnim stażem potrafią naprawić niemal każdą usterkę Twojego komputera. Naprawa zostanie wykonana w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium, a Twój komputer osobisty będzie szczególnie traktowany. Serwisowanie laptopa w naszej firmie da Ci pewność, że notebook będzie niezawodnie służył jeszcze przez wiele lat.

Testowanie

Testowanie Twojego sprzętu, rozpoczniemy natychmiast po dostarczeniu go do serwisu. Twój laptop nie będzie czekał w kolejce. Sprawdzimy uszkodzenia, które nam zgłosisz, a także bezpłatnie wykonamy dodatkowe testy najważniejszych podzespołów i systemu operacyjnego. Twój notebook, ultrabook czy netbook zostanie przetestowany zarówno przed, jak i po naprawie. Testy będą trwały od momentu gdy zostawisz nam notebooka, aż do momentu, gdy odbierzesz go z serwisu.

Diagnostyka

Diagnoza Twojego laptopa jest całkowicie darmowa. Zaczniemy pracę natychmiast, gdy notebook znajdzie się w naszym serwisie komputerowym. Jeśli nie zdecydujesz się na naprawę - nie zapłacisz ani grosza. Korzystamy z najlepszej jakości sprzętu oraz posiadamy bardzo duże doświadczenie, co pozwala nam maksymalnie skrócić czas stawiania diagnozy i skutecznie znaleźć usterkę w Twoim notebooku.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Twoje dane traktujemy jako prywatne i poufne, a ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Informacje zapisane na Twoim laptopie chronione są przed dostępem osób trzecich. Bez Twojej wyraźnej zgody dane z dysku twardego nie zostaną usunięte lub zmienione. Jeśli sobie tego życzysz możemy wykonać kopię zapasową za Ciebie. Skopiujemy wszystkie lub tylko wybrane przez Ciebie informacje.

Dokumentacja każdej naprawy

Po każdej naprawie otrzymasz kompletną dokumentację zawierającą informacje o wykonanej naprawie. Zobaczysz, jakie przeprowadziliśmy testy, obejrzysz zdjęcia istotnych elementów laptopa oraz screeny z programów diagnostycznych. Zostaniesz poinformowany o wymienionych częściach oraz otrzymasz zalecenia odnośnie użytkowania notebooka.

Miła i pomocna obsługa

W naszym serwisie notebooków zawsze spotkasz się z sympatyczną i kulturalną obsługą. Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy w prosty i przejrzysty sposób oraz upewnimy się, że Twoje wątpliwości zostały rozwiane. Postaramy się doradzić Ci w trudnych kwestiach. Aby zawsze znać odpowiedź na nurtujące Cię pytania stale zgłębiamy wiedzę z zakresu informatyki i sprzętu komputerowego. Zawsze staramy się pomóc.

Gwarancja

W naszym serwisie komputerowym na każdą naprawę udzielamy gwarancji. W zależności od rodzaju wykonywanej u nas naprawy i wymienionych podzespołów udzielamy różnych okresów gwarancji. Dokładne okresy gwarancji przekazane zostaną po naprawie Twojego komputera.

Kurier

Serwis komputerowy bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe! Wyślij sprzęt za pośrednictwem kuriera. Specjalnie dla Ciebie zapewniliśmy możliwość wysyłki laptopa bezpośrednio do naszego serwisu w Zielonej Górze. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Szybkość

Twój czas jest dla nas najważniejszy, dlatego działamy tak szybko, jak to tylko możliwe. W naszym serwisie laptopów każdą usługę traktujemy jako ekspres - bez kolejki, bez leżenia na półce. Zawsze zamawiamy części najszybszym środkiem transportu, a informacje o naprawie Twojego laptopa przekazywane są bez żadnych opóźnień.