Home / Usługi / Prawo własności intelektualnej

Prawo własności intelektualnej

W dobie rozwoju technologii, prawo własności intelektualnej stało się bardzo istotne ze względu na to, że dużą część majątku przedsiębiorców zaczynają stanowić dobra i i wartości niematerialne. Kancelaria BHPEX pomoże Ci w ochronie utworów, wynalazków, wzorów i modeli, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu przewagę nad konkurencją.
Pomożemy CI chronić dobra niematerialne Twojego przedsiębiorstwa przed wykorzystaniem przez osoby nieuprawnione.

Ochrona praw autorskich

Kancelaria w obszarze prawa własności intelektualnej oferuje dla Was kompleksową obsługę prawną w zakresie praktycznego stosowania przepisów ustawy prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz innych przepisów normujących zagadnienia własności intelektualnej.

 

Celem Kancelarii w obszarze prawa własności intelektualnej jest zapewnienie Wam bezpieczeństwa w funkcjonowaniu firmy w obszarze prawa własności intelektualnej.

 

Zdajemy sobie sprawę, że obszar prawa własności intelektualnej wiąże się ze znajomością i przestrzeganiem szeregu przepisów prawnych, co może powodować pojawieniem się na bieżąco licznych zagrożeń i wątpliwości natury praktycznej.

 

Współpraca z Kancelarią pozwoli ominąć te zagrożenia i odciążyć Was w tym obszarze.

Pomagamy i doradzamy

w przygotowywaniu dokumentów i umów wynikających ustawy Prawo własności przemysłowej np. umowy licencyjne, z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych

Monitorujemy na bieżąco

zmiany w przepisach prawa własności intelektualnej i wdrażamy je do praktycznego zastosowania

Udzielamy wsparcia i reprezentujemy

przed właściwymi sądami, organami administracji państwowej i samorządowej, w sprawach wynikających ze stosowania prawa własności intelektualnej

Pomoc prawna

Dzięki współpracy z naszą Kancelarią ominą Cię pułapki związane z opracowywaniem i wdrażaniem wszelkich dokumentów wewnątrzzakładowych w obszarach prawa własności intelektualnej i prawa autorskiego.

 

Na bieżąco zabezpieczamy Wasze interesy w obszarze prawa własności intelektualnej poprzez:

  • kursy i szkolenia w zakresie prawa własności intelektualnej.
  • wsparcie i doradztwo w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz na etapie negocjacji umów z kontrahentami.

 

Zapewnimy Wam pomoc prawną i reprezentację na etapie:

  • postępowań w zakresie rejestracji znaków towarowych, patentów i wynalazków przed Urzędem Patentowym RP i Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

 

Celem naszej Kancelarii jest odciążenie Was od spraw prawnych w obszarze prawa własności intelektualnej, co pozwoli Wam na pełne zaangażowanie się w prowadzeniu i rozwijaniu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Kontakt z nami

Kancelaria Prawna

ul. Kożuchowska 10a
65-364 Zielona Góra

Infolinia: 68 411 40 00
Dział prawny: 68 411 40 10
E-mail: kancelaria@bhpex.pl

NIP: 9292036758
REGON: 385876774
Skontaktuj się z prawnikiem