Home / Usługi / Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego. Nasze usługi adresujemy do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Każdorazowo dostosowujemy nasze usługi do Klienta pod kątem prowadzonej przez niego działalności gospodarczej, jej specyfiki i obszaru działalności, którą się zajmuje.

W ramach współpracy z Kancelarią zapewnimy Tobie i Twojej firmie bezpieczeństwo w funkcjonowaniu firmy w obszarze prawa gospodarczego. Nasze usługi to doradztwo prawne i obsługa prawna oraz reprezentacja firmy na każdym etapie działalności gospodarczej. Jesteśmy z Wami począwszy od powstania – założenia firmy, a następnie w toku bieżącej działalności.

Wysoka jakość usług

Na każdym etapie działalności wspieramy naszych Klientów, przede wszystkim doradzamy i świadczymy pomoc prawną w zakresie rozwiązywania problemów dotyczących relacji wewnątrz-firmowych na wszystkich płaszczyznach. Zapewniamy pomoc prawną we wszelkiego rodzaju transformacjach podmiotów gospodarczych (łączenie, przekształcenie) jak również uczestniczymy na etapie zakończenia działalności gospodarczej takiej jak upadłości i likwidacji podmiotów gospodarczych. Stale i na bieżąco prowadzimy monitoring zmian przepisów prawa gospodarczego pod kątem działalności prowadzonej przez Klientów.

 

Wspieramy Klienta w relacjach z innymi podmiotami gospodarczymi. Zapewniamy na bieżąco pomoc prawną w opiniowaniu i weryfikacji umów zawieranych przez Klienta z kontrahentami.

Co oprócz tego?

Świadczymy dla Was pomoc prawną na etapie reprezentacji:

  • przed instytucjami, organami, władzami samorządowymi, państwowymi.
  • sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym.
  • sądami administracyjnymi wszystkich instancji i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

 

Sporządzamy i wdrażamy wszelkie niezbędne dokumenty wewnątrz-firmowe takie jak regulaminy i instrukcje oraz procedury antydyskryminujące i antymobbingowe.

Kontakt z nami

Kancelaria Prawna

ul. Kożuchowska 10a
65-364 Zielona Góra

Infolinia: 68 411 40 00
Dział prawny: 68 411 40 10
E-mail: kancelaria@bhpex.pl

NIP: 9292036758
REGON: 385876774
Skontaktuj się z prawnikiem