Szkolenia BHP

Formularz zgłoszenia

Jeżeli posiadasz już konto w naszym systemie szkoleń, zaloguj się. Aby mieć dostęp do historii swoich szkoleń i rabatów, zarejestruj się.

Kurs podstawowy dla kandydatów do pracy w służbie BHP
 
 

*Powyższe dane posłużą do wystawienia faktury VAT.

 
 

Informacje o szkoleniu

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest dla kandydatów do pracy w służbie BHP. W szkoleniu mogą brać również osoby, które chcą zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także prawa pracy.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do pracy w służbie BHP, do wykonywania ich obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami. W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się z wymaganiami dotyczącymi zawodu BHP-owca, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r., w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki kursowi dowiesz się:

  • Jak dobrze sporządzić ocenę ryzyka zawodowego?
  • Jak przygotować dokumentację związaną z wypadkiem przy pracy?
  • Jak efektywnie przeprowadzić szkolenie BHP?
  • I wiele innych.

Sposób organizacji szkolenia

Szkolenie prowadzone jest w formie seminarium oraz dyskusji uczestników i prowadzącego - na podstawie programu szkolenia przygotowanego przez nasze Centrum Szkoleniowe. Podczas zajęć wykorzystujemy odpowiednio dobrane środki dydaktyczne, takie jak: filmy, prezentacje multimedialne, czy dokumentacja BHP. Uczestnicy będą brali udział w ćwiczeniach praktycznych, m. in. z tworzenia dokumentacji BHP.

Informacje ogólne

  1. Szkolenie prowadzone jest w sali konferencyjnej BHPEX.
  2. W czasie szkolenia, uczestnicy mają do dyspozycje bezpłatne napoje oraz poczęstunek.
  3. Szkolenie zakończone jest testem, gdzie po jego pozytywnym zaliczeniu wydawane jest odpowiednie zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
  4. Zaświadczenie podpisane jest przez dyrektora placówki oświatowej oraz przez prowadzącego szkolenie.