Skocz do zawartości

Franek

Członkowie
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Franek

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Andrzej ma dużo racji, audyt to całkiem dobry pomysł, będziesz miał dzięki niemu świeże spojrzenie na te wypadki. Dodatkowo na podstawie tego audytu będziesz mógł przeprowadzić wymagane zamiany, żeby poprawić bezpieczeństwa w zakładzie pracy.
 2. Ja bym odpisał tym firmom i kancelariom, że sami możemy się spotkać w sądzie za próbę oszustwa i wyłudzania pieniędzy. Ciekawe co wtedy by odpisały.
 3. Najlepiej się rozeznać jak wyglądają normy zużycia sprzętu itp, dogadać się również z pracownikiem jaki sprzęt ma, ile lat, jaki jest jego stan itp
 4. Jeżeli masz do czynienia z tym co wymieniłeś to spokojnie wystarczy jak będzie miała sam filtr przeciwpyłowy moim zdaniem.
 5. Stare też dalej obowiązują wiec możesz z nich spokojnie korzystać i spać spokojnie.
 6. Zwykle jest tak, że kar się się nie stosuję i masz jakiś czas na to, żeby usunąć naruszenia, które da się naprawić. Oczywiście jeżeli mówimy o firmie prywatnej, nie żadnym urzędzie, kancelarii, tam GIODO już nie jest tak pobłażliwe.
 7. Zasady umieszczania znaków bezpieczeństwa na drogach ewakuacyjnych i drogach pożarowych określa Polska Norma PN-N-01 256-5. Wysokość taka jak podał MarcinJ
 8. Serio? Agresja innych ludzi wpisana jako ryzyko zawodowe związane z praca kierowcy? To ciekawe co musi mieć wpisane ochroniarz na bramce w nocnym klubie
 9. Franek

  Kurs BHP przez internet

  Ale że szkolenie BHP przez internet na własną rękę? No ładnie...nie powiem.
 10. Franek

  Szkolenie stażysty

  Jest tak jak piszę Tomek, jak masz podyplomówkę to spokojnie możesz przeprowadzić szkolenie stażysty w zakładzie pracy w którym jesteś zatrudniony.
 11. Ja bym ją uznał jako chorobę zawodową. Pracowałeś przed komputerem dłużej niż 4 godzinny dziennie? Jeżeli tak czy miałeś po 5 minut przerwy po każdej godzinie spędzonej przed ekranem monitora? Do czegoś takiego jest zobowiązany pracodawca jeżeli się pracuję więcej niż 4 h z komputerem.
 12. Ty i on, dlaczego miałoby by być tak, że tylko jeden z Was, jeżeli każdy ma swoją odrębną działalność, która też może być o całkowicie innym charakterze, z innymi zagrożeniami, ryzykiem zawodowym itp.
 13. A co rozumieć przez oddalenie się z miejsca pracy? Opuściłeś zakład pracy? Jeżeli tak to popełniłeś duży błąd. Tomek dobrze piszę o zaistniałeś sytuacji trzeba było poinformować przełożonego a nie podejmować decyzji na własną rękę. Co do odwołania się to faktycznie masz takie prawo, jednak pracodawca może Twoje odwołanie odrzucić, nie rozpatrzeć go pozytywnie i w takim wypadku chyba zostaje jedynie pójście do sądu. Jednak jeżeli będziesz pracował tam jeszcze przez rok to nie warto bo sama nagana bo roku pójdzie w zapomnienie, jeżeli jednak byś zwolnił się szybciej to zostanie Ci w papierach.
 14. Warto też spojrzeć na umowę bo często pracodawca zastrzeże sobie to, żebyś nie pracował u jego konkurencji czy coś w ten deseń. Kiedy jednak jest to inna branża to jak najbardziej możesz podjąć zatrudnienie u dwóch pracodawców, nic nie stoi na przeszkodzie. Pozdrawiam!
 15. Tak, badania powinny odbyć się w czasie pracy, pracownik za nie nie płaci. Natomiast nie spotkałem się z tym, żeby za dojazd pracownik miał zwracane pieniądze, traktuję się to na ogół jak dojechanie do pracy a za to pieniędzy pracownik nie dostaje przecież.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...