Skocz do zawartości

Koła

Członkowie
  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Koła

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. Czyli nasz szef wszystkich robi nas w balona. Czy jeżeli zgłoszę coś takiego do PIPu to mój szef dowie się, że to ja zgłaszałem? Czy będzie to anonimowe? Nie chciałbym mieć jakiś problemów z pracy z tego powodu.
  2. Witam! Mamy w pracy automat z kanapkami, niestety zdarza się, że czasami są one po terminie. Jednak nie zawsze widać na nich datę ważności. Ostatnio kupiłem taką kanapkę, zjadłem i się zatrułem. Była 2 dni po terminie. Czy coś takiego można zgłosić do sanepidu? Jak to dokładnie zrobić? Dzięki za pomoc!
  3. Witam! Mój pracodawca wymyślił sobie, że szkolenie BHP będzie odbywało się po pracy, w czasie wolnym. Jest na tyle cwany, że nie chce tracić czasu kiedy pracujemy na szkolenia. Czy coś takiego jest dozwolone? Czy muszę się na to godzić?
  4. Jeśli to jednoosobowa firma to tak jak wyżej - nie ma takiego obowiązku, to pewne.
  5. Jest też sporo firm, które organizują szkolenia elearningowe i nimi też możesz się zainteresować. Przynajmniej będziesz pewien, że szkolenie jest zgodne z przepisami i profesjonalne.
  6. Tyle ile jest ważna z tego co mi wiadomo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności