Skocz do zawartości

lord wiadro

Członkowie
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez lord wiadro


 1. Tylko pytanie w pierwszym poście było o to czy woda, może być z kranu nikt nie pisał o tym od jakich temperatur i o tym, że jest obowiązkowa, coś takiego napisał tylko gothic, więc nie rozumiem skąd te oburzenie, po za tym w biurze faktycznie to wola pracodawcy ale już widzę jak w fabrykach, gdzie są maszyny, które wytwarzają ciepło, nie ma bardzo często żaden klimatyzacji i jest ciężka fizyczna praca i  tej wody nie ma...i w zimie na takich halach z pewnością nie ma 25 czy 28 stopni ale to bez znaczenia.

  W ogóle wydaję mi się, że w świadomości pracodawców zaczyna się to zmieniać i woda mimo tego, że nie jest wymagana to się pojawia bo tak wypada.  

   


 2. Spokojnie, forum jest po to, żeby pytać i nie ma się co o to spinać, kolega zapytał i dostał potrzebne informację, dodatkowo może znalazł coś w internecie ale nie był pewny czy to dobre źródło. Wiedzą się trzeba dzielić, czasami nie zawsze jest czas, żeby wszystkiego poszukać w sieci, sam nie raz na forum zakładałem temat na szybko bo nie miałem czasu ani chęci się przekopywać przez setki tematów i tysiące postów. 


 3. Tylko, że w takim wypadku powinny być w regulaminie jasno postawione warunki dlaczego się usuwa posty, dlaczego dostaję bana i tym podobne rzeczy. Dlatego kopiowanie na pałę regulaminów jest bezsensu jednak mogą równie dobrze posłużyć jako szkielet naszego, ja bym po prostu zobaczył z 3,4 i pozmieniał je i dostosował do tego co jest mi potrzebne. Tak będzie chyba najprościej. 


 4. Sytuację się różne, natomiast jeżeli tylko ten jeden chłopak ma problemy z kręgosłupem na tym stanowisku pracy, reszta jego kolegów nie narzeka i nie zgłasza Wam żadnych problemów to raczej coś jest na rzeczy i chodzi o zapał tego młodego człowieka do pracy. Może z nim porozmawiaj po prostu i zapytaj czy daję radę czy może nie wolałby zostać przeniesiony na inne stanowisko gdzie praca byłaby lżejsza. 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...