Skocz do zawartości

Łuk@sz

Członkowie
  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Łuk@sz

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. Łuk@sz

    Gatronomia a zarost

    Ciekaw jestem kto Ci zwrócił na coś takiego uwagę, jeżeli chciałeś pracować w kuchni. Zarost to nic szczególnego w dzisiejszych czasach kiedy panuję na niego wszechobecna moda. Długie włosy to faktycznie jeszcze rozumiem ale broda?
  2. Ja bym tam po prostu skopiował regulaminy z innych stron i tyle, bardzo rzadko ktokolwiek to czyta, tylko się klika, żeby przejść dalej.
  3. Jak najbardziej powinien takie szkolenie przejść, Charli dobrze tutaj piszę i zgadzam się z nim. Kierowanie zespołem to nie łatwa sprawa i pracodawca jak najbardziej powinien taką osobę w tym zakresie przeszkolić.
  4. Ja mam z kolei inne pytanie. Na co trzeba zwrócić uwagę kupując takie drzwi? W najbliższym czasie, będę musiał zakupić właśnie drzwi "peposzki" i to parę sztuk. A jak wiecie nie jest to najtańsza sprawa stąd moje pytanie? Na jakie parametry zwrócić uwagę? Co jest istotne? Wolę najpierw zasięgnąć informacji w internecie bo w tych wszystkich sklepach to zawsze jest tak, że ich produkty są najlepsze, w dobrej cenie i nic tylko brać a potem okazuję się, że kupiło się bubel. Proszę bardzo o pomoc w tym temacie!
  5. Wystarczy, że dasz odnośniki do regulaminu, polityki prywatności i tyle. Lupo dobrze pisze o cookies, informacji o polityce prywatności celu przetwarzania danych osobowych.
  6. Czyli z tego co dobrze rozumiem w bloku gaśnica musi być ale na klatce schodowej? Wiadomo, że w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach gaśnicy nie trzyma się pod łóżkiem ale na klatce w bloku chyba powinna być co?
  7. Łuk@sz

    Kurs BHP przez internet

    Nie różni się zbytnio od tego normalnego, często są one tańsze nawet co jest jego dużym plusem. Dodatkowo pracownik może je zacząć kiedy chce, bo w 9 na 10 przypadków jest tak, że kurs startuję od pierwszego zalogowania. Nie będę się tutaj, już zbytnio rozpisywał, bo większość zalet opisali koledzy przede mną. Ja Ci napiszę tylko tyle, spróbuj a nie będziesz żałował!
  8. Ale chodzi o szkolenie wstępne czy stanowiskowe??
  9. Z tego co się orientuję to bierzesz na siebie odpowiedzialność. Zgadzam się z dzwoneczkiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności