Skocz do zawartości

internetowy gość

Członkowie
  • Liczba zawartości

    22
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez internetowy gość

  1. Teoretycznie dobry laptop wymieniać, bo chcą wszystkich zmusić do zmiany systemu... tragedia
  2. Instrukcja obsługi serwerowni charakteryzuje rodzaje instalacji, urządzeń i systemów wewnątrz serwerowni
  3. A nie Windows Lite czy tam Microsoft Lite?
  4. Czy jest jeszcze możliwość darmowego przejścia z Windows 7 na Windows 10?
  5. Jak sprawdzić które usługi, procesy, programy startują wraz z systemem Windows? Chciałbym przyspieszyć system, więc może któreś da się wyłączyć...
  6. No niestety w Win10 ta opcja jest wyłączona, prawdopodobnie dlatego, że zajmowała dużo miejsca, ok. 5% ( w przypadku jednego punktu przywracania systemu). Poszukaj w System i zabezpieczenia (w Panelu sterowania). Tylko czy w Windows 10 potrzeba to włączać?
  7. Jak ustawić limit transferu danych w Windows? Chcę mieć kontrolę nad ,,zużytym Internetem".
  8. Z darmowych: Comodo Antivirus NANO Antivirus Baidu Antivirus ClamWin Free Antivirus Ad-Aware Free Antivirus+ avast! Free Antivirus 2014 AVG AntiVirus Free itp. komercyjne: Kaspersky Norton Security ESET NOD32 Antivirus ESET Endpoint Security Suite ESET Mobile Security A tak na prawdę to jest tego o wiele więcej.
  9. hmm, zależy jakie parametry i firma cię interesuje.. z tego co widzę, to ceny zaczynają się już od 87 zł
  10. Myślę, że takim powodem może być po prostu udostępnienie pracownikom sieci firmowej nawet poza firmą. Mogą po prostu pracować zdalnie, ale wykorzystując zasoby.
  11. Windows Enterprise edicion ma wiele ciekawych funkcji np. związane z bezpieczeństwem czy zarządzaniem, ogólnie wsparcie dla większych przedsiębiorstw
  12. Proszę o poradę. Mam router wifi, ale komputer nie widzi sieci. Co robić?
  13. Co sądzicie o usługach bezpieczeństwa online, czyli tzw. "in the cloud"?
  14. 1Password i KeePass - to często wymieniane tytuły, ale nie było mi dane sprawdzić....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności