Skocz do zawartości

Kasztix

Członkowie
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kasztix

1. Tak jak w temacie: jak najszybciej zaktualizować wszystkie sterowniki w Windows 10?
  2. hmmm, Microsoft Edge ma automatyczne aktualizacje dzięki Windows Update, także wykrywa strony złośliwe i phishingowe. także myślę, że jest dobra
  3. Każda serwerownia powinna być wyposażona w instrukcję obsługi serwerowni. Tylko co ma być w niej zawarte? Proszę o podpowiedzi.
  4. Na stronie BHPEX takie coś jest https://www.bhpex.pl/sklep/instrukcja-zarzadzania-systemem-informatycznym-sluzacym-do-przetwarzania-danych-osobowych/ Procedura rozpoczęcia, zawieszenia i zakończenia pracy. Procedura tworzenia kopii zapasowych. Procedura dostępu podmiotów zewnętrznych. Procedura korzystania z Internetu. Procedura korzystania z poczty elektronicznej. Procedura nadawania uprawnień do przetwarzania danych osobowych. Procedura wykonywania przeglądów i konserwacji.
  5. Czy da się dla wybranych urządzeń w sieci ustawić stały adres IP?
  6. Kasztix

Jaki program antywirusowy dla firm?

Jakoś darmowe mnie średnio przekonują... jakby się coś działo to na pomoc nie ma co liczyć. No ale przecież o czym ja mówię.. to zależy jak dużą firmą się zarządza
  7. Jaki polecacie router z możliwością podłączania dysku twardego?
  8. Kasztix

Co robić gdy komputer nie widzi sieci WiFi?

Może masz ukrytą sieć? Użyj funkcji łączenia się do sieci ukrytej.
  9. Najlepiej kupić sobie domenę i wtedy utworzyć skrzynkę Nikt przynajmniej nie będzie czytał moich "wypocin", jak to robią w każdej darmowej poczcie 👍
  10. A w ogóle stare urządzenia typu laptopy i telefony? Taki sam problem - brak wsparcia ze strony producentów Przypomnę - za 2 miesiące mamy 2020 rok
  11. Gdzieś był artykuł, że Firefox najbezpieczniejszy, ale wielu przeglądarek nie uwzględnili w badaniach, np. Opery... także nie wiem czy brać taki ranking do serca.
  12. Dlatego np. należy pilnować, żeby mieć najnowszą, w pełni zaktualizowaną wersję przeglądarki. Tak mi na szybko przychodzi do głowy