Skocz do zawartości

Kasztix

Członkowie
  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kasztix

  1. hmmm, Microsoft Edge ma automatyczne aktualizacje dzięki Windows Update, także wykrywa strony złośliwe i phishingowe. także myślę, że jest dobra
  2. Każda serwerownia powinna być wyposażona w instrukcję obsługi serwerowni. Tylko co ma być w niej zawarte? Proszę o podpowiedzi.
  3. Na stronie BHPEX takie coś jest https://www.bhpex.pl/sklep/instrukcja-zarzadzania-systemem-informatycznym-sluzacym-do-przetwarzania-danych-osobowych/ Procedura rozpoczęcia, zawieszenia i zakończenia pracy. Procedura tworzenia kopii zapasowych. Procedura dostępu podmiotów zewnętrznych. Procedura korzystania z Internetu. Procedura korzystania z poczty elektronicznej. Procedura nadawania uprawnień do przetwarzania danych osobowych. Procedura wykonywania przeglądów i konserwacji.
  4. Tak jak w temacie: jak najszybciej zaktualizować wszystkie sterowniki w Windows 10?
  5. Jakoś darmowe mnie średnio przekonują... jakby się coś działo to na pomoc nie ma co liczyć. No ale przecież o czym ja mówię.. to zależy jak dużą firmą się zarządza
  6. Może masz ukrytą sieć? Użyj funkcji łączenia się do sieci ukrytej.
  7. Czy da się dla wybranych urządzeń w sieci ustawić stały adres IP?
  8. Jaki polecacie router z możliwością podłączania dysku twardego?
  9. Najlepiej kupić sobie domenę i wtedy utworzyć skrzynkę Nikt przynajmniej nie będzie czytał moich "wypocin", jak to robią w każdej darmowej poczcie ?
  10. A w ogóle stare urządzenia typu laptopy i telefony? Taki sam problem - brak wsparcia ze strony producentów Przypomnę - za 2 miesiące mamy 2020 rok
  11. Gdzieś był artykuł, że Firefox najbezpieczniejszy, ale wielu przeglądarek nie uwzględnili w badaniach, np. Opery... także nie wiem czy brać taki ranking do serca.
  12. Dlatego np. należy pilnować, żeby mieć najnowszą, w pełni zaktualizowaną wersję przeglądarki. Tak mi na szybko przychodzi do głowy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności