Skocz do zawartości

arlwron

Członkowie
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez arlwron

  1. Trzy podstawowe hasła/ kryteria ISO 27001 to: poufność, integralność i dostępność. Pan Sławek na szkoleniu bardzo to podkreślał. Miał rację, realizowanie aspektów bezpieczeństwa informacji bez tych trzech punktów nie miałoby sensu.
  2. Uważam, że lepiej zlecić firmie. Ochrona Danych Osobowych jest bardzo ważna – zarówno w mojej pracy, jak i poza nią. Jesteśmy firmą, na którą składa się trzy cyfrowa grupa ludzi – bezpieczeństwo naszych danych i danych naszych klientów jest priorytetem. Szefostwo zainwestowało w szkolenie e-learningowe, które uczyło nas o RODO. Czym jest? Czemu zostało wprowadzone? Jak chronić dane? Te pytania i wiele innych zostało przytoczonych i wyjaśnionych ?
  3. RODO zmieniło sytuację w wielu firmach. Kto by się spodziewał ok.5 lat temu, że będziemy mieli do czynienia z takim stanowiskiem jak specjalista ds. RODO? Na pewno nie ja ? No i na pewno nie sądziłam, że ja takowe obejmę. Jeśli ktoś interesuje się tematyką ochrony danych osobowych i chce się tym zajmować na co dzień, polecam szkolenia e-learningowe [...]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności