Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
  • Liczba zawartości

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Hanna F.

  1. Zgodnie z GIS ,,pomieszczenia, w których wykonywane są czynności związane z produkcją i obrotem żywnością muszą być utrzymywane w czystości i zachowane w dobrym stanie i kondycji technicznej, a ich wyposażenie, wystrój i konstrukcja mają eliminować ryzyko jej zanieczyszczenia, w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności."
  2. Co myślicie o zewnętrznym IOD na zasadzie outsourcingu? Czy to się opłaca i czy na pewno taki inspektor ochrony danych jest w stanie, nie będąc na co dzień w firmie, ,,ogarnąć" wszystkie sprawy?
  3. Jak po wprowadzeniu RODO wygląda sprawa ochrony danych osobowych w szkole? Czy szkoła może wrzucać zdjęcia dzieci na stronę internetową i Facebooka? Czy można wywiesić w szkole listę uczniów przyjętych do szkoły?
  4. A dogadanie się z sąsiadem nie wchodzi w grę? Może jakieś bezpłatne zabiegi w przychodni by go przekonały? Myślę, że sądy to ostateczność
  5. Nie ma w tym zakresie żadnych zmian, skąd ta wątpliwość?
  6. Zawsze można zastosować impregnacje ogniochronne
  7. Źle zabezpieczona drewniana konstrukcja na pewno ułatwiają rozprzestrzenianie się ognia. Jednak nawet materiały niepalne, tak naprawdę tylko trudniej się zapalają, bo np. potrzeba większej temperatury.
  8. Szkoła nie może zmuszać rodziców do ,,udziału" w grupowych ubezpieczeniach NNW. Może co najwyżej zaprezentować konkretną ofertę.
  9. Jakim cudem miałoby się to stać, skoro dopiero wtedy dzieci wracają do szkoły (a w ostatnich latach to i 4 września)? Przecież rodzice muszą mieć czas na decyzję, poznanie ofert. Ubezpieczenie szkolne NNW zawiera się raczej na cały rok (kalendarzowy) od 1 października do 30 września kolejnego roku, lub w innych podanych okresach.
  10. Niestety nie każde słuchawki bezprzewodowe współpracują z Asystentem Google.
  11. Źle mnie zrozumiałeś, właśnie nigdy nie miałam pracy typowo stojącej w jednym miejscu.
  12. Chodzi o to, że te maty są miękkie i mają odpowiedni kształt. Pracownik, który stoi wiele godzin na twardej powierzchni podobno szybciej się się zmęczy, niż gdyby stał na takiej macie (niestety/stety nie wiem tego z własnego doświadczenia )
  13. Tylko się cieszyć, że jest pozytywna decyzja ??
  14. W ustępie 9-tym jest napisane ,,z zastrzeżeniem ust. 10." Gdzie ma Pan spójnik ,,i" ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności