Skocz do zawartości

pucbaba

Członkowie
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O pucbaba

• Ranga
    Nowicjusz
  1. pucbaba

buty ochronne

jeszcze tu można sprawdzić https://avacore.pl/obuwie-robocze
  2. pucbaba

buty ochronne

a sprawdzaliście w Avacore? to producent i ma bardzo obszerną rozmiarówkę. Poza tym nie sądzę, że nie mogliby wykonać na zamówienie.
  3. pucbaba

Kask u operatora wózka

Dokładnie tak! Zgadzam się z Tobą. Później, w razie wypadku nikt z poszkodowanych nie przymyka oka, nie bije się w pierś, tylko wini pracodawcę, domaga się odszkodowania etc. Lepiej poprosić o kask wentylowany - taki jaki maja na budowach. Skoro na budowie, przy temperaturach 30 st. C i więcej pracownicy mogą w nich pracować, to znaczy, że są one do wytrzymania. W końcu zdrowie jest najważniejsze.
  4. pucbaba

Okulary ochronne

Okulary ochronne muszą nie tylko spełniać normy - to oczywiste, ale też właściwie być dopasowane do charakteru pracy, z praktycznego punktu widzenia my stosujemy dwa rodzaje przeciwodpryskowych okularów ochronnych. jedne do pracy przy obróbce metali , drugie ochronne, zabudowany z pierwszą klasą optyczności - ten model. Musisz pamiętać, by kupować ze sprawdzonego źródła, od dobrego producenta. Duży wybór znajdziesz na https://avacore.pl/okulary-ochronne-bhp i z pewnością wszystkie okulary ochronne avacore są wysokiej jakości.
  5. Nie ma czegoś takiego, jak "coś ekstra", ale są ubrania robocze i odzież ochronna wysokiej jakości i o taką trzeba zadbać. Zagrożenie związane z użytkowaniem preparatów chemicznych różnej maści może skończyć się niebezpiecznie. Ja - nauczona doświadczeniem i testem różnych ubrań - od kilku lat kupuję u producenta odzieży bhp Avacore. Mają i sklep stacjonarny i platformę B2B www.avacore.pl . Zawsze mogę byc pewna przystępnych cen, ale przede wszystkim powtarzalnej jakości.
  6. Kiedy 6 lat temu założylam działalność i zaczęłam sprzątać mieszkania po remontach i wynajmowane kompletnie nie dbałam o odzież roboczą. Brałam po prostu gorsze ciuchy... do czasu, kiedy sprzątając środkiem, który dała klientka , a którego ja nie znałam po prostu straciłam węch i dostałam uczulenia na skórze. Nie mówię już jak wiele razy moje ciuchy były do wywalenia. Zaczęłam kupować fartuchy ochronne - ale powiedzmy sobie szczerze, te z dolnej półki cenowej. szybko przekonałam się, że to też nie do końca zdaje egzamin. Teraz kupuję w hurtowni odzieży bhp, prosto od producenta i mam nie tylko jakość, ale i pewność. Jeśli ktoś będzie mówił, że drogo... cóż, w Avacore - bo tam kupuję https://avacore.pl/bhp-hurtownia mogłam negocjować ceny, co było przydatne, zwłaszcza, że teraz zatrudniam kilkadziesiąt osób. Chińszczyzna niby tania, ale szybko wymaga zastąpienia nowymi rzeczami, więc finalnie wychodzi zdecydowanie drożej. Co kupuję do sprzątania mieszkań, przedszkola, hostelu i poremontowych obiektów : dla grubych zleceń z dużą ilością brudu kombinezony ochronne dla lżejszych spodnie robocze i t-shirty (zrezygnowaliśmy z fartuchów) oprócz tego zawsze : okulary ochronne, rękawice ochronne i buty antypoślizgowe