Skocz do zawartości

pucbaba

Członkowie
  • Liczba zawartości

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O pucbaba

• Tytuł
    Nowicjusz
  1. jeszcze tu można sprawdzić https://avacore.pl/obuwie-robocze
  2. a sprawdzaliście w Avacore? to producent i ma bardzo obszerną rozmiarówkę. Poza tym nie sądzę, że nie mogliby wykonać na zamówienie.
  3. Dokładnie tak! Zgadzam się z Tobą. Później, w razie wypadku nikt z poszkodowanych nie przymyka oka, nie bije się w pierś, tylko wini pracodawcę, domaga się odszkodowania etc. Lepiej poprosić o kask wentylowany - taki jaki maja na budowach. Skoro na budowie, przy temperaturach 30 st. C i więcej pracownicy mogą w nich pracować, to znaczy, że są one do wytrzymania. W końcu zdrowie jest najważniejsze.
  4. Okulary ochronne muszą nie tylko spełniać normy - to oczywiste, ale też właściwie być dopasowane do charakteru pracy, z praktycznego punktu widzenia my stosujemy dwa rodzaje przeciwodpryskowych okularów ochronnych. jedne do pracy przy obróbce metali , drugie ochronne, zabudowany z pierwszą klasą optyczności - ten model. Musisz pamiętać, by kupować ze sprawdzonego źródła, od dobrego producenta. Duży wybór znajdziesz na https://avacore.pl/okulary-ochronne-bhp i z pewnością wszystkie okulary ochronne avacore są wysokiej jakości.
  5. Nie ma czegoś takiego, jak "coś ekstra", ale są ubrania robocze i odzież ochronna wysokiej jakości i o taką trzeba zadbać. Zagrożenie związane z użytkowaniem preparatów chemicznych różnej maści może skończyć się niebezpiecznie. Ja - nauczona doświadczeniem i testem różnych ubrań - od kilku lat kupuję u producenta odzieży bhp Avacore. Mają i sklep stacjonarny i platformę B2B www.avacore.pl . Zawsze mogę byc pewna przystępnych cen, ale przede wszystkim powtarzalnej jakości.
  6. Kiedy 6 lat temu założylam działalność i zaczęłam sprzątać mieszkania po remontach i wynajmowane kompletnie nie dbałam o odzież roboczą. Brałam po prostu gorsze ciuchy... do czasu, kiedy sprzątając środkiem, który dała klientka , a którego ja nie znałam po prostu straciłam węch i dostałam uczulenia na skórze. Nie mówię już jak wiele razy moje ciuchy były do wywalenia. Zaczęłam kupować fartuchy ochronne - ale powiedzmy sobie szczerze, te z dolnej półki cenowej. szybko przekonałam się, że to też nie do końca zdaje egzamin. Teraz kupuję w hurtowni odzieży bhp, prosto od producenta i mam nie tylko
  • Dodaj nową pozycję...