Skocz do zawartości

Bączek

Członkowie
  • Liczba zawartości

    42
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Bączek

  • Tytuł
    Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Zgadzam się, jest dokładnie tak jak piszesz. Jeśli jesteś zatrudniony na umowie o pracę to nie ma żadnego systemu prowizyjnego. No chyba, że tak jak ktoś napisał - jesteś freelancerem to wtedy możesz liczyć na jakąś prowizję.
  2. A zagrożenia biologiczne to: brucella abortus, szczepy ptasie czyli chlamydia, pałeczka listeriozy, salmonella, pałeczka duru brzusznego, gronkowiec złocisty. kropidlak popielaty, toksoplazmoza, laseczka jadu kiełbasianego, włosień kręty.
  3. Jedno łączy się z drugim. Okresowo oznacza właśnie, że mają być wykonywane w danych sytuacjach.
  4. Dziewczyna napisała tak pewnie dlatego, żeby przybliżyć jak bardzo związany z tematem jest bhpowie. Nie czepiałbym się tego, po prostu chciała przybliżyć sytuację. Dlatego też napisała, że jest członkiem komisji.
  5. Bączek

    ORZ call center

    Tu masz pełny produkt z całkowicie pełną orz call center - https://www.bhpex.pl/sklep/01f11566e-pracownik-centrum-obslugi-telefonicznej-pracownik-call-center-ocena-ryzyka-zawodowego-metoda-pn-n-18002.html
  6. Tu masz ranking najczęściej wyszukiwanych metod oceny ryzyka zawodowego: 1. risk score 2. metoda według Polskiej Normy 18002:2011 3. PHA (Preliminary Hazard Analysis) 4. pięć kroków (five steps) 5. graf ryzyka
  7. Przede wszystkim: -agresja ze strony osób trzecich, która może powodować uszkodzenie ciała, a nawet śmierć, -występuje także obciążenie emocjonalne tzn. stres przez agresją, kradzieżami, długotrwałej pracy zmianowej i koncentracji uwagi.
  8. Witam, jakie według Was jest ryzyko zawodowe dla bhpowca?
  9. Jak w temacie. Jak sądzicie jaka metoda jest najlepsza, no i nie ukrywam - najszybsza?
  10. Cześć! Chciałbym zapytać czy bierzecie pod uwagę kurz w pracy biurowej jako czynnik zagrażający. Dostałem dodatkowe zlecenie, żeby stworzyć ORZ w środowisku biurowym i nie wiem czy to też zaliczyć.
  11. Cześć wszystkim, potrzebuję ORZ dla pakowacza. Sprawa nie jest pilna, ale ja zostałem poproszony przez pracodawcę o stworzenie takiego dokumentu. Jako BHPowiec pracuję dopiero od paru miesięcy i nie potrafię jeszcze stworzyć ORZ od ręki i z głowy. Praca polega na pakowaniu żywności w kartony, niczego więcej nie wymaga się od pracowników. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!
  12. Uznaję się taki wypadek, był już nawet taki temat na forum poszukaj.
  13. Czyli w praktyce to wygląda tak, że kupować ich nie można a firmy je sprzedają i nikt nie robi z tego problemów?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności