Skocz do zawartości

BEHAPE

Członkowie
  • Liczba zawartości

    17
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Odpowiedzi dodane przez BEHAPE

  1. Cytuj

     rozruszaj trochę ludzi na szkoleniu

    Zabrzmiało to jakby miał kazać im robić na tych szkoleniach pajacyki, pompki i przysiady xD

    Poważniej, myślę, że możesz też spokojnie poszukać jakiś materiałów w internecie, które pomogą Ci skutecznie przemawiać itp. Może jak podszkolisz swoje umiejętności to zniknie ten problem. 

  2. Ale ja nie poczułem się zaatakowany przez Ciebie w jakikolwiek sposób czy coś w ten deseń, więc spokojnie. Tylko wymieniamy się opiniami i to w kulturalny sposób więc nie ma żądnego konfliktu. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i tyle. I pozwoliłem sobie tylko napisać swoją opinię w tym temacie! 

    Pozdrawiam! 

  3. Ale ja nie bronię nikomu z tego korzystać, mamy wolną wolę i to decyzja każdego pracodawcy. Ja po prostu preferuję robić szkolenia w firmie bo jestem do tego przyzwyczajony oraz nigdy się na tym nie przejechałem. I nawet wolę zapłacić więcej ale mieć pewność, że uczestnik szkolenia wyniesie z niego jak najwięcej. A jeżeli robiłby je przez internet to takiej pewności moim zdaniem nie ma. 

     

  4. Jeżeli mam jakieś wątpliwości co do tego czy pracownik radzi sobie z przyswajaniem wiedzy w grupie to wysyłam go na szkolenie indywidualne i po problemie. Po za tym szkolenie o przepisach BHP to nie jest fizyka kwantowa i każdy bardziej rozgarnięty człowiek powinien bez problemu sobie poradzić z wiedzą, którą otrzyma. 

  5. A ja tam jestem zwolennikiem tradycyjnego szkolenia BHP, kiedy wykonuję się je na miejscu w zakładzie pracy, uczelni itp. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że np Ci studenci nie oszukują i nie korzystają w czasie rozwiązywania tego testu z internetu i wiedzy, która w nim jest. To jawne ściąganie i olewanie totalnie całego szkolenia. W normalnej formie mam przynajmniej kontrolę nad tym czy pracownicy biorą udział w tym szkoleniu. 

    Dla mnie bezsensu, strata pieniędzy. Lepiej to zrobić w stary sprawdzony sposób. 

    • Like 1
  6.  

    • Ustawa o ochronie przeciwpożarowej(Dz.U. 2009 nr 178 poz. 1380)
    • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. 2010 nr 109 poz. 719)
    • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 25 października 2005r. w sprawie wymagań kwalifikacyjnych oraz szkoleń dla strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej i osób wykonujących czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej (Dz.U. 2005 nr 215 poz. 1823)
    • Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2002 nr 75 poz. 690)
  7. Prawidłowa instrukcja uwzględnia następujące elementy:

    1. uwarunkowania ochrony przeciwpożarowej, które wynikają z przeznaczenia, sposobu eksploatacji, realizowanego procesu technologicznego, czy też magazynowania (przechowywania) oraz warunków technicznych obiektu, w tym ryzyka wybuchu;
    2. zdefiniowanie wyposażenia w określone urządzenia przeciwpożarowe oraz gaśnice, a także sposoby przeprowadzania ich przeglądów technicznych i zabiegów konserwacyjnych;
    3. procedury postępowania w sytuacji pożaru bądź innego zagrożenia;
    4. procedury zabezpieczenia prac ryzykownych pod kątem pożarowym, o ile takie prace są przewidywane;
    5. uwarunkowania i organizację ewakuacji osób oraz faktyczne sposoby ich weryfikacji;
    6. procedury zapoznania użytkowników obiektu, w tym personelu pracującego, z formalnymi regulacjami przeciwpożarowymi oraz zawartością przedmiotowej instrukcji;
    7. wymogi i obowiązki dotyczące ochrony ppoż dla osób, które są ich stałymi użytkownikami;
    8. plany obiektów, określające również ich usytuowanie, a także terenu przylegającego z uwzględnieniem parametrów graficznych.
    • Like 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności