Skocz do zawartości

nauick87

Członkowie
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O nauick87

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. Skorzystałbym też z darmowego opracowania o zasadach rozmieszczania oznakowania bezpieczeństwa, wszystko w jednym miejscu. Opracowanie powinno byc jeszcze na stronie Top Design Chwaszczyno.
  2. Dokładnie z taką samą informacją się spotkałem i również zapewnił mnie o tym producent, od którego robiłem zamówienie na owe znaki
  3. Ja gaśnice samochodową i małą do domu co jakiś czas kupuję nową. Nie jest to duży jednorazowy wydatek. Co innego jak ktoś ma np. jakiś ośrodek i gaśnic kilkanaście - wtedy wymiana wszystkich pewnie byłaby droższa niż ich serwis. Ale z ciekawostek - znalazłem u ojca w garażu jakąś starą, pewnie miała 10 jak nie więcej lat i działała jak należy! Fakt, że stała w chłodnym miejscu, nie wstrząsana ani nic - ale potwierdza to fakt, że gaśnice żyją długo i są mało awaryjne.
  4. Również miałem wypadek podczas tzw czasu prywatnego i normalnie został potraktowany jako wypadek przy pracy. Myślę, że to czy idziesz na papierosa czy do toalety czy wyciągasz segregator z górnej półki nie ma znaczenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności