Skocz do zawartości

Kinga

Członkowie
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Kinga

  • Ranga
    Nowicjusz
  1. 1. Jak oznaczyć na planie zagospodarowania terenu hydranty zewnętrzne podziemne i nadziemne? Czy można np. zastosować takie oznaczenie dla hydrantów podziemnych https://www.google.pl/search?q=hydrant+podziemny+oznaczenie&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjLga6m553ZAhVMhSwKHViHDQUQsAQIJg&biw=1366&bih=656#imgrc=h9Tu2NB0TkH2OM: zaś dla nadziemnych https://www.google.pl/search?client=firefox-b-ab&biw=1366&bih=656&tbm=isch&sa=1&ei=GTGAWry6A8OPsgGJ_4OoDg&q=oznaczenia+hydrantów+nadziemnych&oq=oznaczenia+hydrantów+nadziemnych&gs_l=psy-ab.3...157284.159778.0.160145.12.10.0.0.0.0.353.694.0j2j0j1.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..9.1.162...0i30k1.0.VfKoGOZOkUI#imgrc=sdivKVOMKAJkfM: ? Czy wystarcz po prostu jedno oznaczenie dla nadziemnych i podziemnych? 2. Czy do IBP należy dołączyć dokument potwierdzający wymagane kwalifikacje do jej opracowania? Czy wystarczy podać w treści kto opracował i numer zaświadczenia w przypadku szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej lub numer dyplomu w przypadku ukończenia szkoły pożarniczej? 3. Dane obiektu należy umieścić zarówno na planie zagospodarowania terenu i planie ewakuacyjnych? Czy wystarczy tylko na jednym z planów? 4. Jeżeli w obiekcie nie występują substancje niebezpieczne pożarowo określone w § 2 ust. 1. pkt. 1 Rozporządzenia MSWiA w sprawie ochrony ppoż. budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, to wystarczy napisać taką adnotację? Czy należy podać substancje palne które występują np. tworzywa sztuczne, meble itp. ?
×