Skocz do zawartości

+Ksawery+

Członkowie
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O +Ksawery+

• Ranga
    Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. W takim wypadku jak zabezpieczane są takie przydomowe butle, może jakieś przepisy?
  2. Pracownikiem, zgodnie z przepisami Kodeksu pracy jest osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę, powołania, mianowania, wyboru oraz spółdzielczej umowy o pracę. Natomiast pracownikiem w rozumieniu wspomnianego rozporządzenia, jest każda osoba zatrudniona przez pracodawcę, użytkująca w czasie pracy monitor ekranowy co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy. Ponadto, zgodnie z art. 304 Kodeksu pracy, pracodawca jest zobowiązany zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, o których mowa w art. 207 § 2 Kodeksu pracy, osobom fizycznym wykonującym pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w zakładzie pracy. Przepis ten może stanowić podstawę do zapewnienia okularów również osobom zatrudnionym na podstawie umowy zlecenie.
  3. +Ksawery+

Jaki rodzaj czujki dymu wybrać

Z takiego opisu wynika, że w tym pomieszczeniu ogień może się rozprzestrzenić bardzo szybko więc ze spokojnym sumieniem mogę ci powiedzieć, że najlepszy będzie czujnik izotopowy (jonizacyjny)
  4. Też nie wydaje mi się że istnieje takie coś Teoretycznie Nauczyciel przedstawiając oceny ucznia działa dla jego dobra, ja tak to rozumiem.
  5. Dziękuję za odpowiedź ale nie do końca o to mi chodziło. Czy mam Dokupić jakieś rzeczy itp. ?
  6. Osobiście słyszałem, że takiej aktualizacji może dokonać wyłącznie autor bo to podchodzi pod prawa autorskie ile w tym prawdy nie wiem, może wypowie się ktoś inny.
  7. +Ksawery+

Wykształcenie BHP

Jeżeli masz już odpowiednią wiedzę, to brakuje ci tylko doświadczenia, nie wiem czy to do końca jest wszystko ale chyba żadnych dodatkowych szkoleń nie musisz przechodzić
  8. Witam serdecznie, Jakie formy zabezpieczenia powinny zastosować osoby które decydują się na montaż przydomowej butli gazowej wraz z instalacją do podgrzewania powietrza i wody? Nie mogłem znaleźć dogodnego miejsca do umieszczenia tego postu Z góry dziękuję za odpowiedzi