Skocz do zawartości

MarSos

Członkowie
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O MarSos

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. MarSos

    Wykształcenie BHP

    Dzień dobry, na jakiej uczelni w Wrocławiu polecacie Państwo zrobić studia podyplomowe z zakresu BHP? Zależy mi na zdobyciu wiedzy i poszerzeniu kompetencji a nie na papierku... Oferta studiów podyplomowych w tym zakresie we Wrocławiu jest ogromna - ale nie mogę jednak znaleźć rzetelnych informacji - która jest warta zainwestowanych pieniędzy. Jedyne co się dowiedziałam od absolwenta - to nie poleca tego kierunku na Politechnice Wrocławskiej. Jakie macie zdanie w tym temacie? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
  2. Dzień dobry, na jakiej uczelni w Wrocławiu polecacie Państwo zrobić studia podyplomowe z zakresu BHP? Zależy mi na zdobyciu wiedzy i poszerzeniu kompetencji a nie na papierku... Oferta studiów podyplomowych w tym zakresie we Wrocławiu jest ogromna - ale nie mogę jednak znaleźć rzetelnych informacji - która jest warta zainwestowanych pieniędzy. Jedyne co się dowiedziałam od absolwenta - to nie poleca tego kierunku na Politechnice Wrocławskiej. Jakie macie zdanie w tym temacie? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności