Skocz do zawartości

Kasia

Członkowie
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Kasia

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Robert, a z czego to wynika? Z jakiego przepisu? A jakie prawo i jaką wiedzę ma PIP nt moich umiejętności? Nie mogą mnie egzaminować podczas kontroli. Nie mają prawa.
  2. Robert, PIP chyba nadużył swoich uprawnień w tej kwestii. Albo tam było "coś" jeszcze nie tak albo to jakaś pomyłka.
  3. Edward... jakich podstaw?? Przecież nikt nie napisał w przepisach paragraf 1 - kurs pedagogiczny nie jest potrzebny
  4. cholera, za miękka byłam nawet nie proponowali..;) Ale podpisuje się pod Twoją wypowiedzią dwoma łapkami. Moje początki tez były koszmarne, lata pracy, doświadczenie... teraz jest zupełnie inaczej. Nawet się zastanawiałam czy dobrze wybrałam, czy dam radę. Jakoś dałam. I dlatego nie mam odwagi odpowiadać na pytania "co zrobić, żeby zostać behapowcem". Jedyna i słuszna odpowiedź to: trzeba naprawdę chcieć i wiedzieć po co się tę robotę robi.
  5. jeżeli to tylko organizacja szkoleń (bo tak wynika z postu), to najważniejsze będzie odpowiednia kadra jeśli chcesz się zająć bhp, to ważne to, co napisał Robert
  6. Kasia

Co mnie napadło, że wybrałem bhp?

Ja tak, jak większość- przez przypadek. Prowadziłam szkolenia z prawa pracy i komuś się spodobało, stwierdził, że mogłabym się zająć też BHP (bo to przecież rzut beretem:)i ja się głupia dałam na to nabrać....:)