Skocz do zawartości

Justyna

Członkowie
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Justyna

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Jeżeli pytasz ogolnie (nie tylkoo toalety) to moga sprawdzić szatnie czy jest wystarczająca ilość szafek dla pracowników z podziałem na czysta i brudną odzież, czy jest wystarczajaca ilość miejsca w tych szatniech ( 0,5 m2 wolnej przestrzeni dla pracownika) czy wystarczjąca ilosc miejsc siedzacych w szatni, czy jest wentylacja itp. No i jak macie jadalnie to czy jest umywalka i zlew. Czy pracownicy mają miejsce na jedzenie no i oczywiscie to co mówi Piotr czyli opierdzelu na piśmie i czas na poprawę.
  2. Justyna

Co mnie napadło, że wybrałem bhp?

A ja zawsze lubiłam grzebać w przepisach. Najpierw były to takie życiowe przepisy - np. o tym, że czas letni i zimowy zmieni się dokładnie wtedy a wtedy. Potem było szukanie przepisów ochrony środowiska bo takie studia jako pierwsze sobie wybrałam. Jeszcze później postanowiłam zostać księgową, więc były przepisy o podatkach i księgowaniu. A teraz BHP. I w sumie to nie jest takie złe - bo temat rzeka i wydaje się, że wiesz już wszystko co napisano od strony prawnej w tej dziedzinie aż tu nagle jakiś zapomniany paragrafik gdzieś wyskoczy. Zresztą urzędnicy dbają aby w tej materii nigdy się nie nudziło.