Skocz do zawartości

Tadeusz Nowak

Członkowie
  • Liczba zawartości

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tadeusz Nowak

  1. Juleczko, zostawię pole do popisu dla Edwarda. Ale w takim ustawowym słowotoku wyraz MOGĄ oznacza nie mniej nie więcej jak TYKO ONI. Niech Twój menago wstawi inne słowo i co otrzyma? Że "czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej mogą (od biedy, jesli zechcą i czas będą mieli) wykonywać osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje (ale nie muszą). Tak więc niech szkoli nawet cieć, byleby wiedział jak się wężyk trzyma"...
  2. Błąd! Uważam, że szkolenia powinien prowadzic st.kpt na emeryturze w wieku 44-48 lat...
  3. Nie chciałbym wyjść na dupka, ale taka praca jest tak łatwa do napisania, po przejrzeniu podstawowych przepisów. że trzeba nie mieć wstydu, żeby prosić o gotowca... Wiem, bo sam właśnie robię kurs i piszę podobną (o zgrozo!) samodzielnie.
  4. zrób mały magazyn np. 10x5m (z pomieszczeniem zagrożonym wybuchem), policz obciążenie ogniowe dla pustych palet + np folii PE składowanej na nich w około daj domy jednorodzinne, wrysuj hydranty w drodze, podaj gdzie najbliżej jest jednostka PSP i OSP itd. ja tak zrobiłem bo było najszybciej, a spełniałem wszystkie wymagania pracy inni chcieli się wykazać i prace w większości poprawiali po kilka(naście) razy...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności