Skocz do zawartości

Jakub

Członkowie
  • Liczba zawartości

    33
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jakub

  1. Jeżeli jest to poprzedzone sprawdzeniem i serwisem gaśnicy to czemu nie? Kiedyś bawiłem się 10 letnią nieserwisowaną i działała. Oby ciśnienie trzymała
  2. Dokładnie, w tym przypadku słowo MOGĄ oznacza, że tylko oni i nikt inny.
  3. Jak ktoś potrzebuje pomocy, przykładowej pracy 'analiza zagrożen...' czy pytań z poprzednich egzaminów. Pomogę piszcie;)
  4. WYMAGANIA PRACY PROJEKTOWEJ SZKOLENIE INSPEKTORÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ TEMAT: ANALIZA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO BUDYNKU .............. W temacie pracy należy wpisać rodzaj budynku dla którego przeprowadzana jest analiza, np. "Analiza bezpieczeństwa pożarowego budynku magazynu tworzyw sztucznych". Wymagania: 1. Wymagania dotyczące zawartości pracy projektowej: Praca projektowa musi składać się ze strony tytułowej, spisu treści oraz punktów wymienionych poniżej: 1) Wstęp – charakterystyka ogólna budynku: 1. przeznaczenie wraz z krótkim opisem prowadzonej działalności, 2.
  5. Witam serdecznie Jestem kursantem szkolenia na inspektorów ppoż. Mamy do zrobienia projekt o taktyce "Analiza zagrożernia pożarowego budynku ....x". Z powodu że nie robiłem tego wcześniej szukam jakieś podstawy/ściągi żeby móc się na czymś podeprzeć. Czy ktoś może posiada taką pracę??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności