Skocz do zawartości

JakubWałbrzych

Członkowie
  • Liczba zawartości

    18
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez JakubWałbrzych

  1. 4 godziny temu, kornik napisał:

    No ewidentnie masz wszystko co jest potrzebne do wypełnienia karty. Potrzebowałabyś jeszcze zdania tego drugiego, tego który podobno pobił. Nie starałaś się o to?

    Dokładnie jest wszystko co potrzebne do wypełnienia karty, chociaż ja bym się przyjrzał sprawie dokładniej i porozmawiał z jednym i drugim pracownikiem. Bo jakby nie patrzeć mamy słowa przeciwko słowu. 

  2. Dnia 29.09.2016 o 12:05, Małami123 napisał:

    Witam :) 
    Pracownik uderzył się w kolano wchodząc do kabiny maszyny, po uderzeniu zgłosił to przełożonemu, ale stwierdził że nic mu nie jest.Noga spuchła mu. Po pracy w domu posmarował sobie jakimiś żelami i mu pomogło. Na drugi dzień wrócił do pracy i pracował normalnie, nie zgłaszał pogorszenia stanu zdrowia.
    Czy to może być traktowane jako wypadek czy bardziej jako zdarzenia potencjalnie wypadkowe?

    Jednak pracownik nie zgłosił wypadku w pracy, więc w czym problem? Jeżeli moi pracownicy zgłaszali by każde uderzenie, siniak czy też drobne rozcięcie skóry to miałbym z 150 wypadków rocznie w firmie. 

  3. Dnia 5.10.2016 o 16:38, Koła napisał:

    Witam!

    Mamy w pracy automat z kanapkami, niestety zdarza się, że czasami są one po terminie. Jednak nie zawsze widać na nich datę ważności. Ostatnio kupiłem taką kanapkę, zjadłem i się zatrułem. Była 2 dni po terminie. Czy coś takiego można zgłosić do sanepidu? Jak to dokładnie zrobić? 

    Dzięki za pomoc!

    Co było w tej kanapce, że 2 dni po dacie spożycia się zatrułeś? Rozumiem, że firma cateringowa zajmująca się dostarczaniem kanapek do Twojej firmy dała ciała, jednak to chyba lekka przesada zgłaszać coś takiego do sanepidu...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności