Skocz do zawartości

Stolniygrad

Członkowie
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Stolniygrad

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Była przyczyna zewnętrzna? Jeżeli nie to ciężko uznać to za wypadek w pracy. Chociaż też pytanie jakie były warunki pracy w biurze, dużo zależy od fotela/krzesła na którym spędza się te 8 godzin siedząc za przeproszeniem na tyłku...
  2. Stolniygrad

Grawerka

Dokładnie od razu iść do BHPowca. Jeżeli to nic nie da, to można zgłosić do PiPu, oni już napewno się zainteresują sprawą!
  3. Ja bym tego nie zaliczał, kurz nie jest raczej czynnikiem zagrażającym jeżeli sprząta się biura raz w tygodniu. A jak jest firma sprzątająca w zakładzie pracy to można nawet codziennie ścierać ten kurz.
  4. Zgłoś się do firmy, która przeprowadzała szkolenie? Powinni Ci wydać taki certyfikat bez większych problemów.
  5. Stolniygrad

1 strona instrukcja?

Pewnie chodzi o to, żeby ta wiedza była łatwa to przyswojenia przez zwykłego pracownika. I raczej nie spotyka się odnośników do kodeksów w instrukcjach. A co do pytania czy musi znajdować się na jednej stronie? Nie ma takiej potrzeby, może być na kilku stronach. Pozdrawiam!
  6. Stolniygrad

Strona do robienia znaków

Nie spotkałem się z takimi znakami do kupienia w swojej praktyce. Może zgłoś się do jakiegoś grafika, wykona on Ci taki znak od ręki w jakimś programie graficznym. Nie powinna to być droga usługa.
  7. Również nie spotkałem się z żadnymi wytycznymi co do rotacji, chociaż przyznam szczerze, że nigdy nie szukałem tego jakoś bardzo dokładnie. U mnie w zakładzie który kiedyś prowadziłem pracownicy zmieniali się we własnym zakresie jeżeli byli przeszkoleni na danym stanowisku a na ogół byli na paru ponieważ często poprzez nieobecność jakiegoś pracownika ktoś inny wskakiwał na jego miejsce.
  8. Stolniygrad

Pracownik po zwolnieniu

Nie powinien tego zaświadczenia wydać lekarz medycyny pracy? Wydaje mi się, że to właśnie on jest za to odpowiedzialny a nie lekarz rodziny. Nie mam jednak 100% pewności.
  9. Dokładnie jest tak jak pisze TG'99
  10. Czy wystarczy zwykły tłumacz? Czy też trzeba to jeszcze jakoś notarialnie potwierdzić? Miałem kiedyś podobny przypadek, jednak nie zatrudniłem pracownika ale mnie to ciekawi.