Skocz do zawartości

TG'99

Członkowie
  • Liczba zawartości

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez TG'99

  1. Dnia 28.11.2016 o 11:16, kornik napisał:

    Ale pracodawca  nie odpowiada za krzesło, przynajmniej według mnie.

    a według mnie odpowiada jak najbardziej za to. szerzej na to patrząc chodzi o to, że to pracodawca decyduję na jakim sprzęcie pracuję pracownik i może przykład krzesła jest śmieszny ale doskonale pokazuję, że jeżeli pracodawca zainwestuję w dobry sprzęt, który będzie chronił kręgosłup w tym przypadku to może uniknąć takiego l4. drugą sprawą jest to, że czym lepszy sprzęt tym rzadziej trzeba go wymieniać i wbrew pozorom lepiej zapłacić raz a porządnie a nie wymieniać sprzęt raz na 2,3 miesiące. tak ja to widzę i mam nadzieję, że wyłożyłem ci wystarczająco dlaczego uważam, że pracodawca odpowiada za krzesło.

  2. Dnia 5.10.2016 o 21:07, AlicjaP napisał:

    Ewentualnie złóż powództwo o naruszenie twoich dóbr osobistych, gdy był to profil, który miał Ci ubliżyć. W ten sposób może uda się zgarnąć $$, jak już Policja ogarnie kto to był.

    Pozdrawiam

    wątpię, żeby bagiety się zajmowały takimi sprawami. no chyba, że da im to większą wykrywalność to wtedy pewnie się za to wezmą o.O

  3. dokładnie zgadzam się z AlicaP. 

    Cytat

    "Zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zwanej dalej ustawą, za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, zwłaszcza przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne. Natomiast informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań. W świetle cytowanej definicji, za dane osobowe uznaje się zatem zarówno takie informacje, które pozwalają bezpośrednio na określenie tożsamości konkretnej osoby, jak również takie, które nie pozwalają na jej natychmiastową identyfikację, umożliwiają to jednak przy pewnym nakładzie kosztów, czasu lub działań."

     

  4. 15 godzin temu, ChMS napisał:

    Cześć, mój brat pracuję w małej firmie, która zajmuję się produkcją. Na jednej z hal jest grawerka, która oznacza wyprodukowane amortyzatory, pracuję bardzo głośno. Brat skarży się na to, że nie ma żadnych stoperów, czy nauszników, który chroniły by pracownika przed hasałem. Co można zrobić w takiej sprawie? 

    w takim wypadku powinna być jakaś ochrona słuchu jeżeli jest to uciążliwe. myślę, że spokojnie może to zgłosić do przełożonego lub do bhpowca w miejscu pracy. ten drugi raczej nie zostawi tego bez żadnego działania. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności