Skocz do zawartości

FTWBurn

Członkowie
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez FTWBurn

 1. FTWBurn

  Minimum sanitarne

  Cześć, mógłby ktoś przybliżyć mi o co dokładnie chodzi? Dzięki za pomoc! Pozdrawiam!
 2. FTWBurn

  Dziwne pojęcie w dokumentacji BHP

  Szefowa ma rację, chodzi właśnie o coś takiego.
 3. Poszukaj na forum w rubryce : https://www.bhpex.pl/forum/dyskusyjne/28-wymagania-sanitarne/ Sam znalazłem parę tematów podobnych do Twojego: https://www.bhpex.pl/forum/temat/22-lokal-gastronomiczny/ https://www.bhpex.pl/forum/temat/33-food-truck-a-sanepid/ https://www.bhpex.pl/forum/temat/367-wymagania-co-do-pubu/ Przejrzyj dokładnie te tematy.
 4. Popieram Stolniygrada, powinieneś najpierw dostać jakiś kontakt do ludzi, którzy prowadzili te szkolenie i wydaję mi się, że jeżeli będzie taka możliwość to prześlą Ci taki certyfikat i będzie po problemie. Dlatego postaraj się najpierw właśnie skontaktować się z firmą, ludźmi, którzy robili u Ciebie w firmie szkolenie. Nie ma co kombinować, najlepiej szukać u źródła.
 5. FTWBurn

  Minimum sanitarne

  Dziękuje za wszystkie odpowiedzi w temacie, faktycznie zapoznałem się z artykułem skoro 2 użytkowników aż go poleciało
 6. Wydaję mi się, że to jak najbardziej wypadek w pracy, nie znamy dokładnie sprawy więc może była jakaś przyczyna zewnętrzna, ja bym od razu tutaj nie decydował się na to, żeby nie uznawać tego jako wypadku w pracy. Jest trochę tak, że jeżeli danemu zdarzeniu można w jakiś sposób zaradzić poprzez usprawnienia działań to mamy tak jakby doczynienia z wypadkiem w pracy.
 7. FTWBurn

  Jak się przygotowac do kontroli sanepidu?

  Z tego co wiem, to nie jest to wymagane. To trochę taka nowoczesna moda, że kucharz zakłada rękawiczki przy gotowaniu.
 8. FTWBurn

  Dokumentacja HACCP co i jak?

  Całkiem sensownie napisane oraz dodatkowo przejrzyście co bardzo ważne!
 9. Dokładnie lekarz określi kiedy trzeba wykonać kolejne badania
 10. FTWBurn

  Gdzie zgłaszać skargi?

  No bez przesady, myślę, że spokojnie możesz do swojego inspektora sanitarnego z danego województwa
 11. FTWBurn

  Zgubiona książeczka sanepidu

  Czyli w takim wypadku wystarczy sam wyciąg jak dobrze rozumiem?
 12. Przydatny link, mam jednak pytanie czy szkolenia BHP można robić częściej niż to wymienione jest na samym początku tekstu?
 13. FTWBurn

  Równoważony system czasu pracy

  Tylko takim systemem tygodniowo masz 48 godzin, to o 8 h więcej niż przy 8 godzinnym, nie jestem pewien ale potem będą problemy przy rozliczeniach miesięcznych czy też kwartalnych.
 14. W roku pracownik może wykorzystać 4 dni na urlop na żądanie i pracodawca nie ma innego wyjścia jak na nie się zgodzić, jeżeli nie zatrzymają zakładu pracy, tak w skrócie.
 15. Dokładnie, Michał zadał bardzo ważne pytanie, czy te nadgodziny zostają Ci wydane w formie wolnych dni czy też przepadają, jednak w takim wypadku podpisujesz pewnie jakiś druk w firmie na to, że się na nie godzisz tak?
 16. FTWBurn

  Urlop - problem

  Fajnie coś takiego wiedzieć, szkoda tylko że pracodawcy o tym nie informują i zwykle wygląda to tak, że dostaje się urlop płatny jeżeli go masz a jak nie to bezpłatny i tyle...
 17. FTWBurn

  Wypadek na stołówce

  Wypadek w pracy, pracownik nie opuścił zakładu pracy więc jak może być to wypadek w drodze do pracy? Tak na zdrowy rozsądek...
 18. Pracownik który przebywa przez miesiąc lub dłużej na zwolnieniu lekarskim kiedy wraca do pracy ustawowo musi odbyć kolejne badania, które stwierdzą czy będzie dopuszczony do pracy. Tak jak pisał domestos to nie ma znaczenia czy ta osoba przebywała w szpitalu, sanatorium czy w domu, badania trzeba przejść z powodu miesięcznego okresu bycia na chorobowym.
×