Skocz do zawartości

FTWBurn

Członkowie
  • Liczba zawartości

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez FTWBurn

  1. Popieram Stolniygrada, powinieneś najpierw dostać jakiś kontakt do ludzi, którzy prowadzili te szkolenie i wydaję mi się, że jeżeli będzie taka możliwość to prześlą Ci taki certyfikat i będzie po problemie. Dlatego postaraj się najpierw właśnie skontaktować się z firmą, ludźmi, którzy robili u Ciebie w firmie szkolenie. Nie ma co kombinować, najlepiej szukać u źródła. 

  2. Wydaję mi się, że to jak najbardziej wypadek w pracy, nie znamy dokładnie sprawy więc może była jakaś przyczyna zewnętrzna, ja bym od razu tutaj nie decydował się na to, żeby nie uznawać tego jako wypadku w pracy. Jest trochę tak, że jeżeli danemu zdarzeniu można w jakiś sposób zaradzić poprzez usprawnienia działań to mamy tak jakby doczynienia z wypadkiem w pracy. 

  3. Dnia 28.09.2016 o 12:13, Nataliamisiek napisał:

    Uwagi dot. nieprawidłowości żywności i żywienia należy kierować do właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego woj. mazowieckiego, na terenie którego znajduje się zakład (np. sklep, restauracja).

     

    Dnia 3.10.2016 o 13:09, Furentisque napisał:

    A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego? 

    No bez przesady, myślę, że spokojnie możesz do swojego inspektora sanitarnego z danego województwa :D

  4. Dnia 23.11.2016 o 20:44, Rafał Wielgus napisał:

    Przepisy prawa nie narzucają obowiązku, aby szkolenie robić w kilku miejscach. Najważniejsze na co należy zwróć uwagę jest to, aby szkolenie bhp było zgodne z ramowym programem szkolenia danego przedsiębiorstwa (stanowiska pracy) oraz obejmowało właściwą grupę (np. stanowiska administracyjno - biurowe, robotnicze, itp.)

    Szczegóły odnośnie szkoleń bhp możesz uzyskać tutaj: szkolenia bhp

     

    Przydatny link, mam jednak pytanie czy szkolenia BHP można robić częściej niż to wymienione jest na samym początku tekstu? 

  5. Dnia 29.09.2016 o 18:14, Sonsty765 napisał:

    Czy pracownik powinien być skierowany na kontrolne badania lekarskie po pobycie w szpitalu ? był ponad miesiąc w szpitalu, jakieś problemy z wątrobą miał.

    Pracownik który przebywa przez miesiąc lub dłużej na zwolnieniu lekarskim kiedy wraca do pracy ustawowo musi odbyć kolejne badania, które stwierdzą czy będzie dopuszczony do pracy. Tak jak pisał domestos to nie ma znaczenia czy ta osoba przebywała w szpitalu, sanatorium czy w domu, badania trzeba przejść z powodu miesięcznego okresu bycia na chorobowym. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności