Skocz do zawartości

Michał

Członkowie
  • Liczba zawartości

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Michał

  • Tytuł
    Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Ja za to w żadnym wypadku nie widziałem, żeby strażak był potrzebny do czegokolwiek...
  2. Czyli szkolenia mogą odbywać się w innych godzinach, ale szkolenie bhp nie?
  3. Z dnia na dzień na umowie zlecenie? To jest trochę dziwne, bo rzadko formułuje się takie umowy podczas których można zwolnić kogoś z dnia na dzień.
  4. Witam, mój pracownik doznał urazu kręgosłupa. Niestety wcześniej miał też problemy z kręgosłupem i nie wiem czy uznać wypadek jako wypadek przy pracy. Poślizgnął się przy umywalce. Co robić?
  5. Pracownik schodził ze schodów na których nie ma poręczy i niestety przytrafił się mu wypadek. Zamiast o jeden stopień przestąpił o dwa stopnie i skręcił sobie nogę. Ale nie wiem czy uznać to za wypadek w pracy... Nie wiem też jak określić przyczynę zewnętrzną.
  6. Ja też stawiałbym na wypadek przy pracy, bo tak jak napisali przedmówcy kobieta była dalej w zakładzie pracy.
  7. Wcale nie jest tak, że praca biurowa jest zbyt lekka żeby doprowadzić czy to do urazu czy do niepełnosprawności. Osobiście znam osobę która nabawiła się niepełnosprawności w pracy biurowej. Jak i dlaczego? Niepełnosprawność to nie tylko niepełnosprawność fizyczna, może być także psychiczna. I ta właśnie osoba zyskała tego typu niepełn soprawnośc - ze względu na duże ilości stresu nabawiła się nerwicy i stwierdzono u niej niepełnosprawność stopnia pierwszego, lekkiego.
  8. Mierzej ma rację.Umowa zlecenie także stanowi takie ubezpieczenie, a wykonywanie zlecenia w domu kultury nadal jest pracą w zakresie tej umowy.
  9. Pozostawianie kluczy w drzwiach wydaje mi się być bardzo logiczne. Jeśli ktoś będzie musiał wydostać się z jakiegoś pomieszczenia to tych kluczy właśnie będzie potrzebował. Jeśli pomieszczenia zostaną zamknięte to wtedy nie będzie się mógł wydostać bo klucza tam nie będzie. A może być tak, że ktoś będzie musiał się wydostać z danego budynku w inny sposób niż zazwyczaj, bo będzie przebywał w innych pomieszczeniach.
  10. Lampy może i tak, ale niekoniecznie znaki. Tutaj najważniejsze jest ich takie rozmieszczenie, żeby faktycznie nie wprowadzały nikogo w błąd i żeby przekazywały istotną informację w odpowiedni i czytelny sposób.
  11. Ja też podobnie jak Grzesio zdecydowałbym się po prostu na wyznaczenie odpowiednich osób, które mają być odpowiedzialne za zamykanie i sprawdzanie pomieszczeń w których przechowuje się ważne i istotne dokumenty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności