Skocz do zawartości

Kurs na inspektora ppoż elearning


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od Ciebie tak naprawdę. Od tego czy jesteś rzetelny i obowiązkowy i masz w sobie tę odpowiedzialność, która jest wymagana żeby uczyć się samodzielnie. Jeśli tak to nie ma problemu, dasz sobie radę. A jeśli nie to będzie Ci trudno coś z tego wynieść i się odpowiednio nauczyć. Ja często korzystam z elearningu w różnych dziedzinach bo to jest wygodny i szybki sposób nauki. Można to robić bez problemu więc jest okej, jeśli nie masz czasu uczyć się gdzieś, dojeżdżać tam etc. Dlatego decyzja należy do Ciebie tak naprawdę. 

Odnośnik do odpowiedzi

E-learning jest stosowany już coraz częściej w wielu dziedzinach nauki, rozwija się bardzo szybko oraz coraz więcej ludzi z niego korzysta. Hot dog całkiem dobrze napisał o co tak naprawdę w tym chodzi i że głównie to rzetelność oraz Twój zapał na nauki ma tutaj kluczowe znaczenie, żeby ta forma nauki coś dała. Ja z mojej strony polecam, nie robiłem nigdy kursu BHP czy na Inspektora ale z innych dziedzin i byłem zadowolony w 9 na 10 przypadkach. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli w ten sposób otrzymasz papierek, za pomocą którego będziesz mógł przeprowadzić odpowiednie szkolenia przeciwpożarowe to jak najbardziej polecam (pewnie cena też jest zachęcająca). Oszczędzasz w ten sposób czas, pieniądze i zdobywasz konieczne uprawnienia do świadczenia usług dla firm w zakresie szkoleń przeciwpożarowych.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jak dla mnie jest to najlepsza ze wszystkich forma nauki. Wygodna i szybka. Możesz się uczyć w godzinach w jakich tobie odpowiada. Jedyne o czym trzeba pamiętać to wybrać odpowiednią platformę- sprawdzoną i zaufaną. Taką, która wydaje certyfikaty ukończenia kursów. Również trzeba zwrócić uwagę na to czy certyfikaty, które są wydawane są potwierdzone przez instytucje do tego upoważnioną, żeby się później nie okazało, że kurs jest bezwartościowy. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś mądry kiedyś powiedział: jak się uczysz to ucz się od najlepszych by zostać najlepszym...ja nie chcę wyjść na mądralę, ale specjalista po kilku tygodniach nauki ma sie nijak w porównaniu do inżyniera bezpieczeństwa w specjalności bezpieczeństwo pożarowe. A taki kurs jest jak liceum dla pracujących. I to przyda się osobom, które już wykonują czynności tylko brakuje im papierka.

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda nigdy nie robiłem kursu na inspektora ppoż, ale miał styczność z wieloma innymi kursami w formie e-learningu i byłem bardzo zadowolony. Zgadza się, że jest oszczędność czasu i pieniędzy, a ponadto bardziej mogłem się skoncentrować, a co za tym idzie - nabyć lepszą wiedzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem wielkim zwolennikiem rozmaitych szkoleń i kursów wykonywanych za pośrednictwem internetu. Nie tylko są z reguły tańsze, ale również możemy dzięki nim zaoszczędzić swój cenny czas, którego tak często nam brakuje. Jeżeli kurs został przygotowany rzetelnie to z pewnością nabędziesz wiedzę na satysfakcjonującym poziomie.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm sądzę, że taki kurs nie jest pełny, jak się pojawią jakieś pytanie, to nie mamy szans zapytać, kurs e -learning jest wygodny, ale na pewno nie jes tw 100% sprawdzalny. Kiedyś brałam udział w kursie BHP e- learning, ale to itak było troche pic na wodę, a co dopiero z takim tematem.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.09.2016 o 16:28, Sonsty765 napisał:

Ja bym nie poszła na taki kurs. Nie wiem czemu teraz wszystko idzie w tą stronę, za niedługo ludzie w ogóle nie będą mieli gdzie pracować, jak wszystko będzie w formie e- learningu, 

zgadzam się w 100%. nie popieram tego typu kursy.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności