Skocz do zawartości

Strażak podczas szkolenia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze i tylko i wyłącznie potrzebny jest behapowiec. Nie potrzeba wam żadnego strażaka. Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł. Poczekaj jeszcze na opinie innych, ale według mnie nie ma takiej potrzeby. Siedzę w tych tematach i wiem, że nie ma takiej potrzeby. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia ‎18‎.‎08‎.‎2016 o 09:30, lady_K napisał:

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Dokładnie tak, strażak nie jest potrzebny.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
Dnia 2.12.2016 o 16:21, Bartosz napisał:

U mnie w firmie zawsze szkolenia przeprowadzał strażak, było tak za każdym razem. Wydawało mi się, że strażak jest obowiązkowy jednak widocznie byłem w błędzie. 

Ja za to w żadnym wypadku nie widziałem, żeby strażak był potrzebny do czegokolwiek...

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności