Skocz do zawartości
Przemek37wawa

Kara pieniezna za brak przepustki na budowe podciagnieta pod przepisy B.H.P

Recommended Posts

Witam mam niemaly problem i bardzo prosze o w miare jak najszybsza pomoc w tej kwestii.Wiec zmienilem prace i przeszedlem z budowy na budowe.W wyniku zaspania zalomnialem przepustki wejsciowej na budowe i na przelomie dnia w wyniku kontroli sprawdzano przepustki.Za jej brak nalozono na mojego pracodawce kare finansowa w wysokosci 1000zl i podciaga sie ja pod zlamanie przepisow B.H.P. Przepraszam ale pracuje po budowach ladych pare lat i z czyms takim spotykam sie po raz pierwszy.Czy cos sie zmienilo?Czy zleceniodawce poniosla fantazja? Mysle rowniez w tym kierunku ze moze miedzy zleceniodawca a podwykonawca istnieje jakas wewnetrzna umowa w ktorej takie podpunktu sa zawarte ale jesli nawet tak jest to chyba powinienem byc o czym takim poinformowany a nie byc stawiany przed faktem dokonnym tak bynajmniej mysle ja.Nie znalazlem nigdzie czegos takiego ze brak przepustki jest bardziej karany niz brak kasku czy okularow ochronnych a moze to po prostu łatanie budżetu przed swiatecznego na ludziach nie znajacych przepisow.Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie i mozliwie jak najszybciej bo nie wiem co robic a nie chce wyjsc na idiote przystajac przy swoim ze czegos takiego nie ma w przepisach B.H.P i to wewnetrzne uklady miedzy zleceniodawca a podwykonawca o ktorych powinienem zostac poinformowany zaczynajac prace

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się