Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zwiss

Szkolenie dla osoby która zarządza pracownikami

Recommended Posts

Jeśli pracownik nadzoruje linię produkcyjną to czy musi mieć zrobione szkolenie w zakresie zarządzania pracownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu

Jeżeli nadzoruję linię produkcyjną to ma pod sobą pracowników, którzy na tej linii pracują więc dedukując w prosty sposób powinien mieć jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu

Oczywiście, że powinien mieć szkolenie w zakresie zarządzania ludźmi. Jakby na to nie patrzeć to w takiej fabryce taki brygadzista prowadzi swoją grupę ludzi i powinien to robić w jak najbardziej efektywny sposób. Brygadzista nie różni się niczym od menadżera w biurze, który ma pod sobą ludzi. Musi umieć organizować pracę, dostrzegać zagrożenia i konflikty w zespole, delegować zadania. 

Takie szkolenie w firmie, która chce się rozwijać, być liderem to obowiązek, to właśni ludzie, którzy zarządzają zespołami są kluczem do sukcesu, jeżeli potrafią zmotywować ludzi do pracy, do tego, żeby wyniki były jak najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Jak najbardziej powinien takie szkolenie przejść, Charli dobrze tutaj piszę i zgadzam się z nim. Kierowanie zespołem to nie łatwa sprawa i pracodawca jak najbardziej powinien taką osobę w tym zakresie przeszkolić. 

Udostępnij ten post


Link to postu

A dlaczego miałby nie mieć takiego szkolenia? Ludźmi zarządzą, organizuję pracę w zespole. Rozumiem, że w fabrykach często awansuję się poprzez staż pracy i doświadczenie w danym temacie, jednak takie szkolenia zawsze podniosą umiejętności oraz wyniki takiej osoby, jest to z korzyścią dla firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Witam

Uważam, że szczególnie w takiej sytuacji jest to konieczne. Myślę, że szkolenia kadrowe są zwłaszcza potrzebne kiedy mamy temat zarządzania ludźmi. Co tu dużo pisać, kiedy będziemy mieć dobrze wyszkolonych pracowników, cała nasza działalność będzie dużo lepsza. Co się z tym wiąże? Lepsze działanie, lepsze pieniądze, większe grono odbiorców, szersze grono klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu

Dzień dobry! Nie do końca rozumiem postawione pytanie? Dlaczego miałoby nie być go? Zuzia dobrze zauważyła. Przecież wtedy musi być wręcz szkolenie. Jeżeli mamy do czynienia z innymi ludźmi, pracownikami, partnerami musimy wybudować pewnego rodzaju zasady, wyszkolić tych ludzi. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się dobrym rodzajem pracy. A tym samym idealnym rozwiązaniem. Lepsze szkolenia - lepsze rezultaty - większa skuteczność. Proste i prawdziwe. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu

Jeśli nadzoruje linię produkcyjną to znaczy, że pewnie zarządza tam ludźmi, którzy na niej pracują, bo nie wierzę, że linia jest samoobsługowa i w takich przypadkach tak zgadza się, człowiek powinien mieć ukończone szkolenie dla osoby, która zarządza pracownikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×