Skocz do zawartości

Szkolenie dla osoby która zarządza pracownikami


zwiss

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że powinien mieć szkolenie w zakresie zarządzania ludźmi. Jakby na to nie patrzeć to w takiej fabryce taki brygadzista prowadzi swoją grupę ludzi i powinien to robić w jak najbardziej efektywny sposób. Brygadzista nie różni się niczym od menadżera w biurze, który ma pod sobą ludzi. Musi umieć organizować pracę, dostrzegać zagrożenia i konflikty w zespole, delegować zadania. 

Takie szkolenie w firmie, która chce się rozwijać, być liderem to obowiązek, to właśni ludzie, którzy zarządzają zespołami są kluczem do sukcesu, jeżeli potrafią zmotywować ludzi do pracy, do tego, żeby wyniki były jak najlepsze. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej powinien takie szkolenie przejść, Charli dobrze tutaj piszę i zgadzam się z nim. Kierowanie zespołem to nie łatwa sprawa i pracodawca jak najbardziej powinien taką osobę w tym zakresie przeszkolić. 

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego miałby nie mieć takiego szkolenia? Ludźmi zarządzą, organizuję pracę w zespole. Rozumiem, że w fabrykach często awansuję się poprzez staż pracy i doświadczenie w danym temacie, jednak takie szkolenia zawsze podniosą umiejętności oraz wyniki takiej osoby, jest to z korzyścią dla firmy. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Witam

Uważam, że szczególnie w takiej sytuacji jest to konieczne. Myślę, że szkolenia kadrowe są zwłaszcza potrzebne kiedy mamy temat zarządzania ludźmi. Co tu dużo pisać, kiedy będziemy mieć dobrze wyszkolonych pracowników, cała nasza działalność będzie dużo lepsza. Co się z tym wiąże? Lepsze działanie, lepsze pieniądze, większe grono odbiorców, szersze grono klientów.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry! Nie do końca rozumiem postawione pytanie? Dlaczego miałoby nie być go? Zuzia dobrze zauważyła. Przecież wtedy musi być wręcz szkolenie. Jeżeli mamy do czynienia z innymi ludźmi, pracownikami, partnerami musimy wybudować pewnego rodzaju zasady, wyszkolić tych ludzi. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się dobrym rodzajem pracy. A tym samym idealnym rozwiązaniem. Lepsze szkolenia - lepsze rezultaty - większa skuteczność. Proste i prawdziwe. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nadzoruje linię produkcyjną to znaczy, że pewnie zarządza tam ludźmi, którzy na niej pracują, bo nie wierzę, że linia jest samoobsługowa i w takich przypadkach tak zgadza się, człowiek powinien mieć ukończone szkolenie dla osoby, która zarządza pracownikami. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności