Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy 6 lat temu założylam działalność i zaczęłam sprzątać mieszkania po remontach i wynajmowane kompletnie nie dbałam o odzież roboczą. Brałam po prostu gorsze ciuchy... do czasu, kiedy sprzątając środkiem, który dała klientka , a którego ja nie znałam po prostu straciłam węch i dostałam uczulenia na skórze. Nie mówię już jak wiele razy moje ciuchy były do wywalenia. Zaczęłam kupować fartuchy ochronne - ale powiedzmy sobie szczerze, te z dolnej półki cenowej. szybko przekonałam się, że to też nie do końca zdaje egzamin. Teraz kupuję w hurtowni odzieży bhp, prosto od producenta i mam nie tylko jakość, ale i pewność. Jeśli ktoś będzie mówił, że drogo... cóż, w Avacore - bo  tam kupuję https://avacore.pl/bhp-hurtownia mogłam negocjować ceny, co było przydatne, zwłaszcza, że teraz zatrudniam kilkadziesiąt osób. Chińszczyzna niby tania, ale szybko wymaga zastąpienia nowymi rzeczami, więc finalnie wychodzi zdecydowanie drożej. Co kupuję do sprzątania mieszkań, przedszkola, hostelu i poremontowych obiektów :

dla grubych zleceń z dużą ilością brudu kombinezony ochronne

dla lżejszych spodnie robocze i t-shirty (zrezygnowaliśmy z fartuchów)

oprócz tego zawsze : okulary ochronne, rękawice ochronne i buty antypoślizgowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego, jak "coś ekstra", ale są ubrania robocze i odzież ochronna wysokiej jakości i o taką trzeba zadbać. Zagrożenie związane z użytkowaniem preparatów chemicznych różnej maści może skończyć się niebezpiecznie. Ja - nauczona doświadczeniem i testem różnych ubrań - od kilku lat kupuję u producenta odzieży bhp  Avacore. Mają i sklep stacjonarny i platformę B2B www.avacore.pl . Zawsze mogę byc pewna przystępnych cen, ale przede wszystkim powtarzalnej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich sklepów możecie szukac na takich stronach jak Ferpol

Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20

i zamawiac własnie przez internet bo często jest to tańsza opcja niż zakup w sklepie stacjonarnym. Nie ma rownież problemu z doborem rozmiarow ( bo jest tutaj znacznie szerszy wybór) Dobrze tez przy takich zakupach mieć sprawdzonego producenta aby było wiadomo, że kupujemy produkt sprawdzony i dobry.

W powyższej hurtowni jest równięż mozliwosc znakowania odziezy roboczej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi