Skocz do zawartości
jaco

Odzież ochronna i robocza sprzątaczki

Recommended Posts

Kiedy 6 lat temu założylam działalność i zaczęłam sprzątać mieszkania po remontach i wynajmowane kompletnie nie dbałam o odzież roboczą. Brałam po prostu gorsze ciuchy... do czasu, kiedy sprzątając środkiem, który dała klientka , a którego ja nie znałam po prostu straciłam węch i dostałam uczulenia na skórze. Nie mówię już jak wiele razy moje ciuchy były do wywalenia. Zaczęłam kupować fartuchy ochronne - ale powiedzmy sobie szczerze, te z dolnej półki cenowej. szybko przekonałam się, że to też nie do końca zdaje egzamin. Teraz kupuję w hurtowni odzieży bhp, prosto od producenta i mam nie tylko jakość, ale i pewność. Jeśli ktoś będzie mówił, że drogo... cóż, w Avacore - bo  tam kupuję https://avacore.pl/bhp-hurtownia mogłam negocjować ceny, co było przydatne, zwłaszcza, że teraz zatrudniam kilkadziesiąt osób. Chińszczyzna niby tania, ale szybko wymaga zastąpienia nowymi rzeczami, więc finalnie wychodzi zdecydowanie drożej. Co kupuję do sprzątania mieszkań, przedszkola, hostelu i poremontowych obiektów :

dla grubych zleceń z dużą ilością brudu kombinezony ochronne

dla lżejszych spodnie robocze i t-shirty (zrezygnowaliśmy z fartuchów)

oprócz tego zawsze : okulary ochronne, rękawice ochronne i buty antypoślizgowe

Nie ma czegoś takiego, jak "coś ekstra", ale są ubrania robocze i odzież ochronna wysokiej jakości i o taką trzeba zadbać. Zagrożenie związane z użytkowaniem preparatów chemicznych różnej maści może skończyć się niebezpiecznie. Ja - nauczona doświadczeniem i testem różnych ubrań - od kilku lat kupuję u producenta odzieży bhp  Avacore. Mają i sklep stacjonarny i platformę B2B www.avacore.pl . Zawsze mogę byc pewna przystępnych cen, ale przede wszystkim powtarzalnej jakości. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się