Skocz do zawartości

Złamanie ręki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam w czwartek wypadek przy pracy, przy przeżucaniu towaru strzeliło mi w nadgarstku... Zawinelam rękę w bandaż i pracowałam dalej, w piątek poszłam do pracy ale ból się nasilał i po pracy pojechałam na pogotowie. Lekarz stwierdził skręcenie i naderwanie nadgarstka z podejrzeniem złamania kości... Niestety powiedziałam że stało się to w domu. Co zrobić żeby to odkręcić i żeby wypadek był uznany za wypadek przy pracy? Proszę o pomoc bo we wtorek idę do tego lekarza... 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Ale pytanie dotyczy czegoś innego. Pewnie autorka dawno już rozwiązała sytuację jednak chodziło o to, ze skłamała lekarzowi, ze wypadek był w domu ale nie był w pracy.W takiej sytuacji ciężko będzie odzyskać odszkodowanie.Bo z tego co wiem to pieniądze z ubezpieczenia w pracy obowiązują na wypadki w pracy,

Mozna uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia prywatnego. Ale będą to na pewno o wiele niższe pieniądze. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności