Skocz do zawartości

Szkolenie BHP przy uzyciu platformy e-elarnigowej


MartaKr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem student Politechnik Lubelskiej i pisze artykuł na temat wpływu szkolenia BHP przy użyciu platformy e-leranigowej na kształtowanie świadomości społecznej. W tym celu mam prośbę do osób które brały udział w takim szkoleniu o poświęcenie kilku minut na uzupełnienie ankiety w linku podanym poniżej. Ankiety zostaną wykorzystane do celów badawczych, Z góry dziękuję za poświęcony czas  :)

 

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że tego typu szkolenia to przyszłość. Zobaczcie ile czasu oszczędzamy na dojazdach, na organizowaniu całej otoczki szkolenia. W ten sposób same szkolenie jest tańsze i bardziej dostępne. Będzie popyt, będzie podaż.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Wiele osób nie do końca ufa e-learningowi, no i  szczerze mówiąc też się do nich zaliczałem- chociaż pozytywnie się zaskoczyłem. Brałem udział w szkoleniu firmy Meritum na Auditora wewnętrznego systemu BHP wg wymagań normy PN-N 18001:2004. Nie sądziłem, że cokolwiek zostanie mi w głowie, kiedy będę tylko siedział przed komputerem. A zostało! Polecam e-learning.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności