Skocz do zawartości

Kurs BHP przez internet


Kronos

Rekomendowane odpowiedzi

Sadzę, że takie kursy nie zawsze się moga sprawdzić. Przede wszystkim należy wiedzieć, że indywidualna nauka w domu wymaga samozaparcia, aby nie rozpraszać się i ukończyć kurs. Nie ma też nauczyciela, który na bieżąco tłumaczyłby jakieś pytania lub niejasności i sprawdzałby skuteczność nauki osoby uczącej się. Ja chyba nie dałabym rady. 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to kursy internetowe są bardzo podobne do tych tradycyjnych. Myślę, że są bardzo wygodne dla osób z mniejszych miejscowości. Dodatkowym plusem jest to, że samemu ustala się czas nauki - można go dostosować do swojego trybu dnia. Teraz też jest spora oferta takich kursów w internecie, które są o wiele tańsze i nowoczesne. 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to nie wszyscy moga odbyć szkolenia e - learningowego. W formie e-learningu szkolenie okresowe mogą odbyć pracownicy administracyjno-biurowi, inżynieryjno-techniczni, pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy, osoby będące pracodawcami bądź osoby kierujące pracownikami (np. brygadzista) oraz inni pracownicy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dnia 15.08.2016 o 00:13, Kronos napisał:

Cześć 

Mam pytanie, czy korzystaliście może z szkolenia BHP w formie e-learningu? Jak to wygląda od kuchni? Jak ono przebiega? Co wchodzi w jego skład? Jak wygląda sprawa z zaświadczeniem po zakończeniu takiego szkolenia?  

Trzeba iść z duchem czasu i jeżeli można coś załatwić drogą elektroniczną to dlaczego nie? Tylko chciałbym mieć pewność, że takie szkolenie jest coś warte i nie ustępuję jakością zwykłemu. 

Z tego co wiem, to nie są drogie takie szkolenia:

dla pracowników administracyjno-biurowych - 35 zł

dla pracowników inżynieryjno-technicznych -  45 zł

dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - 60 zł

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 4.10.2016 o 09:56, Nataliamisiek napisał:

Z tego co wiem, to nie są drogie takie szkolenia:

dla pracowników administracyjno-biurowych - 35 zł

dla pracowników inżynieryjno-technicznych -  45 zł

dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - 60 zł

Faktycznie ceny nie są wysokie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Dla mnie szkolenie przez internet jest nieciekawą sprawą. 
Czemu? 
Sam co jakiś czas mam możliwość pracy zdalnej z domowego zacisza. Wiem że właśnie w domu trudniej mi się skupić. 
Inna sprawa gdy robię coś dla siebie i chce to robić. Jeśli np. do szkolenia przez neta byłbym przymuszany to robiłbym wszystko inne by się tym nie zajmować i nie poświęcać temu uwagi.
Ja akurat miałem szkolenie organizowane klasycznie przez szkolenia bhp online w Opolu. I jestem z niego zadowolony. Mnie "jara" akurat temat pierwszej pomocy. I mnie to interesowało. 
Zresztą prowadzący mówił na tyle ciekawie, że zainteresował nawet naszych firmowych malkontentów. 


Zresztą zastanówcie się czy chcielibyście by ratował was człowiek po kursie przez neta, który bardziej skupiał się na skypie ze znajomym niż na materiałach od prowadzących?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dnia 30.09.2016 o 13:37, maciek0zielinski napisał:

Słyszałem że istnieją takie kursy przez internet, ale domyślam się że są one dostępne tylko na niektóre stanowiska biurowe. Bardzo często szkolenie powinno się odbyć w miejscu pracy, więc taki kurs odpada.

Powiem ci, że nie zawsze. Ja ostatnio szkole siebie i moich paru pracowników na stronce tego typu i normalnie zrobisz nawet szkolenie BHP dla kierowcy. Nie ma z tym jakiegoś większego problemu. Powiem Ci, że to nawet spora wygoda. Często jest problem ze ściągnięciem szkoleniowca i jest to trochę droższe. Ja akurat mam w biurze parę komputerów, to wykupuje kurs i stawiam tam pracowników. Szybkie, proste i łatwe. Nie ma żadnej presji, napiją się kawy i coś zjedzą i nie muszą się stresować atmosferą szkolenia. Przekonało mnie to dość mocno do siebie, serio. Jakby co, to ja robiłem na tej stronie , ale jest ich pewnie sporo i inne też mogą oferować usługi na podobnym poziomie.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności