Skocz do zawartości

Aktulizacja IBP instrukcji bezpieczeństwa pożarowego


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście słyszałem, że takiej aktualizacji może dokonać wyłącznie autor bo to podchodzi pod prawa autorskie ile w tym prawdy nie wiem, może wypowie się ktoś inny.

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacji może dokonać osoba posiadająca:

  1. wykształcenie średnie i ukończone szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej,
  2. tytuł zawodowy technika pożarnictwa,
  3. wykształcenie wyższe i ukończone szkolenie specjalistów ochrony przeciwpożarowej,
  4. wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria bezpieczeństwa pożarowego lub tytuł zawodowy inżyniera pożarnictwa,

lub uzyskać uznanie kwalifikacji do wykonywania zawodu inżyniera lub technika pożarnictwa w toku postępowania o uznanie nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej kwalifikacji do wykonywania zawodu regulowanego – inżyniera lub technika pożarnictwa.

Dokładny zapis znajduje się w art. 4 ust. 2, 2a, 2b ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Bezpieczeństwo to numer jeden na mojej liście. Korzystam w mojej hali z rozwiązań ATEX. Nie byłbym w stanie narażać swojego majątku i zdrowie podwładnych. Polecam się zainteresować, odpukać do tej pory się nie zawiodłem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności