Skocz do zawartości

Wykształcenie BHP


E N D R J U

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz już odpowiednią wiedzę, to brakuje ci tylko doświadczenia, nie wiem czy to do końca jest wszystko ale chyba żadnych dodatkowych szkoleń nie musisz przechodzić ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Instruktaż ogólny (szkolenie wstępne ogólne) może prowadzić: 

  • pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • osoba wykonująca u pracodawcy zadania tej służby albo
  • pracownik wyznaczony przez pracodawcę posiadający zasób wiedzy i umiejętności zapewniający właściwą realizację programu instruktażu, mający aktualne zaświadczenie o ukończeniu wymaganego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. :)

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, E N D R J U napisał:

Instruktaż ogólny (szkolenie wstępne ogólne) może prowadzić: 

  • pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • osoba wykonująca u pracodawcy zadania tej służby albo
  • pracownik wyznaczony przez pracodawcę posiadający zasób wiedzy i umiejętności zapewniający właściwą realizację programu instruktażu, mający aktualne zaświadczenie o ukończeniu wymaganego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. :)

Zapomniałem dodać pytania xD Znalazłem to na jakiejś stronie, czy sam pracodawca może wykonywać takie szkolenia?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie możesz je odbyć w naszej firmie w Control BHP.  Zajmujemy się jak wszyscy w tej branży - prowadzeniem szkoleń i kursów BHP. Szkolenia przeprowadzamy również przez internet.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
  • 3 years later...

Dzień dobry,

na jakiej uczelni w Wrocławiu polecacie Państwo zrobić studia podyplomowe z zakresu BHP?


Zależy mi na zdobyciu wiedzy i poszerzeniu kompetencji a nie na papierku...
Oferta studiów podyplomowych w tym zakresie we Wrocławiu jest ogromna - ale nie mogę jednak znaleźć rzetelnych informacji - która jest warta zainwestowanych pieniędzy.

Jedyne co się dowiedziałam od absolwenta  - to nie poleca tego kierunku na Politechnice Wrocławskiej.

 

Jakie macie zdanie w tym temacie?
Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności