Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Edward

Co zrobić aby zostać behapowcem

Recommended Posts

Akurat Robercie miałem przyjemność i szczęście przez pierwsze dwa lata pracować pod okiem doświadczonego w zawodzie człowieka z 35 letnim stażem...on wprowadził mnie w tajniki a przy okazji ja robiłem odpowiednie wykształcenie...teraz pracuję zupełnie sam i radze sobie dobrze a w kasze nigdy nie daję sobie dmuchać...wyobraź sobie, że traktuję ten portal jako źródło cennej wiedzy i uważam, że warto sugerować się wskazówkami co niektórych ludzi tutaj ...nie powiem których bo w piórka obrośniecie...w dalszym ciągu utrzymuję kontakt z czlowiekiem, któremu najwięcej zawdzięczam. Na koniec wniosek - mimo, że mam 3 lata doświadczenia to jednak wykorzystałem dobrze ten czas i uważam, że jestem już przygotowany w pełni do tego by pracować w największych firmach...
Piotrek - jak wpadniesz do Bolesławca to daj znać, przy kawie porozmawiamy o sprawach związanych z zawodem...ewentualnie jak będzie Ci zależało to damy sobie po razie...

Potwierdzam to o czym koledzy i koleżanki piszą na tym forum:
słuchać,słuchać i jeszcze raz słuchać starszych stażem w bhp.
Mam takie szczęście ,że praktycznie zaraz po ukończeniu podyplomówki dostałem pracę w dużej firmie. Dzięki temu mogę uczyć się i zdobywać doświadczenie od osób z dużo większą wiedzą i przede wszystkim praktyką w zakresie bhp.Dlatego jeżeli ktoś chce rozpocząć pracę w tym zawodzie to tylko pod okiem doświadczonych bhpowców.

a ja jestem dokładnie odwrotnego zdania, będąc na własnej działalności obskakujesz głownie małe firmy i trzaskasz szkolenia, małe firmy mają w głębokim poważaniu systemy zarządzania i inne wynalazki, im mają grać papiery i mają być wszystkie kwity.Uważam że jak na prawdę chcesz się pobawić w różnorakie systemy, normy, polityki, procedury czy nowoczesne technologie i inne tego typu zabawki to tylko w dużych firmach.

dzięki za wskazówki.
Dużo nie na temat ale nie zaszkodzi.
Czyli chcąc prowadzić szkolenia napewno nie jest potrzebny kurs pedagogiczny.

Proszę o krótką i zwięzłą wypowiedź.
Proszę o podanie podstaw prawnych.

Na pewno to Kopernik nie żyje.
Edward: "....kto posiada wiedzę i umiejetności". To z rozporządzenia o szkoleniach. Ja nie znalazłem w "podstawach prawnych" sformułowania kurs pedagogiczny. Wg mnie: kurs nie jest potrzebny. Zadowolony?
Komentarz (nie musisz czytać;)): jesli chodzi o kasę za kurs - rozumiem. Jeśli jesteś naprawdę dobry i czujesz "gadkę", znasz podstawy aktywizacji kursantów, techniki prezentacji itp - oszczędź sobie kursu. Jesli czujesz, że czegoś Ci brak -zrób kurs. Ale nie byle jaki (cudo w 6 godzin). Zainwestuj w Siebie, we własną firmę. Powodzenia.

Edwardzie
Nie do końca zamkniety - znam przypadki że PIP zakwestionowała uprawnienia do prowadzenia szkoleń osobom nie posiadajacym tzw. Kursu pedagogicznego - ludzie sie odwoływali od decyzji PIP - niestety przegrali - a szkolenia, które prowadzili zostały anulowane przez PIP.

Nie pomylili sie - jak chcesz udowodnić swoje umiejetności do prowadzenia szkoleń - skoro nie masz żadnego papiórka ??
Co, chcesz zdawać każdorazowo egzamin - w trakcie kontroli PIP - a maja prawo zakwestionować twoje uprawnienia do prowadzenia szkoleń

Robert, a z czego to wynika? Z jakiego przepisu?
A jakie prawo i jaką wiedzę ma PIP nt moich umiejętności?
Nie mogą mnie egzaminować podczas kontroli. Nie mają prawa.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować