Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tadeusz Nowak

Co mnie napadło, że wybrałem bhp?

Recommended Posts

Powiedział Olaf, który się jeszcze załapał na przyśpieszone studia :D

Beata - BHP jest ekstra, ale też jest wkurzające. Pracę bez doświadczenia ciężko znaleźć, ale jak już je masz, jest dużo łatwiej.

Co do "zawodu" - nie bierz tego w cydzysłowie. To jest zawód pomimo lamentów niektórych inżynierów ( a może "inzynierów"?) i nie ma potrzeby robić cudzysłowia :)

A ja zawsze lubiłam grzebać w przepisach. Najpierw były to takie życiowe przepisy - np. o tym, że czas letni i zimowy zmieni się dokładnie wtedy a wtedy. Potem było szukanie przepisów ochrony środowiska bo takie studia jako pierwsze sobie wybrałam. Jeszcze później postanowiłam zostać księgową, więc były przepisy o podatkach i księgowaniu. A teraz BHP. I w sumie to nie jest takie złe - bo temat rzeka i wydaje się, że wiesz już wszystko co napisano od strony prawnej w tej dziedzinie aż tu nagle jakiś zapomniany paragrafik gdzieś wyskoczy. Zresztą urzędnicy dbają aby w tej materii nigdy się nie nudziło.

Moja przygoda BHP zaczęła się gdy będąc jeszcze na studiach znalazłem w internecie ogłoszenie o darmowej szkole podyplomowej kształcącej techników BHP, pomyślałem jako przyszły inż. mechanik mający nadzieję pracować w utrzymaniu ruchu - "może mi się to kiedyś przyda". Później znalazłem praktykę w dużej firmie budowlanej i zostałem na stażu. W tzw. międzyczasie skończyłem szkołe policealną, studia i zrobiłem podyplomówkę.

Absolutnie nie żałuję wybrania tej drogi zawodowej, ale czasem ręce opadają ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować